стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Цифровик чи сканер? ] повідовив(-ла) TOP
Текст повідомлення: Багато сканую широкоформатних схем-планчиків(трохи менше А1) а потім зшиваю в шопі, може хто порадить цифровий фотік, який не сильно спотворює зображення і спорожняє кишеню до 280 у.е., бажано до 200
Гелп!!!!!
Все спілкування на дану тему
 1. [ Цифровик чи сканер? ] додав(-ла) TOP [guest] 10:28:57 17/07/2005
  Багато сканую широкоформатних схем-планчиків(трохи менше А1) а потім зшиваю в шопі, може хто порадить цифровий фотік, який не сильно спотворює зображення і спорожняє кишеню до 280 у.е., бажано до 200
  Гелп!!!!!
  • [ Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) rstm 10:54:11 18/07/2005
   Краще, дешевше і якісніше сканер, чим більшого формату тим краще.
  • [ Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) Юрко 17:53:54 18/07/2005
   згідний, жодна цифра сканер не замінить, так як різкості зображення неспівмірні
  • [ Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) Taras [guest] 23:55:32 18/07/2005
   Вибір сканер/цифровик не такий і простий, як здається. Великоформатні сканери (А3 і більше) конкретно дорогі. В цифровику -- обмеження на мегапіксели. Порахуймо: формат A1 це 840*1187 мм, це 33*47 дюймів, при роздільній здатності 150 dpi (точок на дюйм), а цього для якісної карти навіть замало, 33х47х150х150 виходить 35 Мегапікселів (МП) -- такої камери певно ще нема. Доведеться сканувати частинами. Формат А4 потребуватиме 2 МП при 150 dpi і 4 МП при 200 dpi. Камера за $200 до якості сканера не дотягне, а чи зручніше Вам буде совати карту перед камерою, або перемішати штатив -- важко сказати.

   Моя порада -- знайдіть собі дешевний сканер формату A3 (а якщо дуже пощастить, то більшого) і це буде кращий вихід. При виборі сканера орієнтуйтеся не на якість (її вистачить у будь-якого сканера, навіть 5-ти річної давності), а на швидкість сканування.

   На сайті Hotline я знайшов тільки один дешевий сканер A3:
   MUSTEK ScanExpress A3 USB 300x600 CIS за $145.
   http://itc.ua/hlresrows.phtml? cID=3626076&ID=1&city= A
   • [ Re: Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) ssv 13:07:47 19/07/2005
    Цілком підтримую. Щоб забезпечити нормальну роздільну здатність, камерою доведеться знімати карту частинами, і ці частини потім з"єднувати буде набагто важче, ніж якщо карта відсканована частинами, тому що майже неможливо забезпечити паралельність площини карти та площини сенсору камери.
    Два раз в мене була потреба оцифрувати карту розміром десь А2, сканував частинами на сканері А4 з перекриттям, потім - фотошоп.
  • [ Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) TOP [guest] 00:01:10 19/07/2005
   Так то воно так, але...Сканер не покладеш в кишеню, не відскануєш за 20сек формат А1(а ще зшивати треба-6 проходів як не як). І так 30-60шт. А щодо якості - досить 3-х МП. До речі сканер формату А1 знаєте скільки коштує? Б\в - від 2 000$, тай таку дуру вже точно з собою не візьмеш... Питання в іншому - спотворення, в яких фотіках воно не дуже помітне, а може взагалі відсутнє. Якщо хто має може цифровика, то я би був вдячний якби ви спробували сфотографувати квадрат хоча б 60х60 і поділились зі мною враженнями, звичайно із зазначенням марки і умов.
   Доброго часу доби
   • [ Re: Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) rstm 09:09:12 19/07/2005
    Дивний ти чоловік, ти що хочеш щоб тобі порадили і розрекламували саме те що ти вже собі придумав купити? Для чого тоді питатися?
    Звичайно якщо тобі потрібно лишень загальне уявлення про карту (схему), то вистарчить і фотоапарата, навіть не конче 3Мп, можна і мобілкою...
    • [ Re: Re: Re: Цифровик чи сканер? ] відповів(-ла) TOP [guest] 06:18:47 20/07/2005
     Я завжди вмів висловлювлюватись так, щоб мене зрозуміло поменше людей, але якось тре було привертнути Вашу увагу, О, шановний користувач інтернету :)
     З.І. Особлива подяка Тарасу
     З.І.І. Це вже серйозно

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::