стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ National Geographik Украина ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Мені (так як і більшості) здається що в українській редакції видання нічого українського крім реклами немає. Є "Русским маршрутом", є багато про "старшого брата" (Расею), є "наша" Академия Наук і тд. Велике прохання - хоча б редактування адаптуйте до України.
Я маю всі "українські" номери, але статей про Україну знайшов аж одну, та й то від імені російських авторів про печеру в Криму.
Все спілкування на дану тему
 1. [ National Geographik Украина ] додав(-ла) staryi [registered] 11:37:55 12/10/2005
  Мені (так як і більшості) здається що в українській редакції видання нічого українського крім реклами немає. Є "Русским маршрутом", є багато про "старшого брата" (Расею), є "наша" Академия Наук і тд. Велике прохання - хоча б редактування адаптуйте до України.
  Я маю всі "українські" номери, але статей про Україну знайшов аж одну, та й то від імені російських авторів про печеру в Криму.
  • [ Re: National Geographik Украина ] відповів(-ла) Roman 12:11:08 13/10/2005
   та, у нас багато таких "українських" журналів...
  • [ Re: National Geographik Украина ] відповів(-ла) Vov@ [guest] 14:08:47 13/10/2005
   То є якийсь "підпільний" журнальчик... В мене таке враження шо пацани рішили - а чим ми не "National Geographic Украина" ?? :) Та і передруковують старі російські номери з іншою обкладинкою з надією якось потім "порішати" з NG... Офіційна версія від National Geographic - нема ніякого "National Geographic Украина", локалізовані видання виходять на мові цільової країни з певною кількістью матеріалів про цю країну, наразі 25 країн (http://www.nationalgeographic .com/siteindex/international.h tml). Це коротке резюме з відповіді яку я отримав на запит про це чудо... :)
  • [ Re: National Geographik Украина ] відповів(-ла) Dajana [guest] 15:43:50 17/10/2005
   Я представляю украинскую версию NG. Мы на рынке Украины только год (в декабре празднуем день рождение), работаем по американской лицензии. Разрешение на печать своих статей мы получили вот только на днях.. Теперь будем прилагать максимум усилий. что бы сделать NG более "украинским" :)
  • [ Re: National Geographik Украина ] відповів(-ла) ectar 21:39:48 02/12/2005
   Я Розмовляв з менеджментом з НГ, маючи певні плани, таки так - вони вже співпрацюють з кимось тут на Україні, не знаю наскільки давно, і запропонували корішатися з тими товарісчами .... ;)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::