стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Фото-форум"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Сумка для дзеркалки ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Нарешті обзавівся я довгоочікуваною дзеркалочкою.
Наступне що хотю прикупити це сумку. Тільки от питання що практичніше: сумка чи рюкзак? Здається мені, що рюкзак для камери в гори не візьмеш, так-як є основний баул за спиною, а вішати "запаску" на грудях якось не хочеться. Тут ніби сумка виглядає практичнішою. А от в місті, здається мені, з рюкзаком зручніше.
Куроче, в чому ви носите свої аппарати, і що посовітуєте?
І ще, чи є у Львові ще якісь магазини з таким товаром, крім цифровичка?
Дєкую
Все спілкування на дану тему
 1. [ Сумка для дзеркалки ] додав(-ла) nefar [registered] 16:50:22 07/10/2009
  Нарешті обзавівся я довгоочікуваною дзеркалочкою.
  Наступне що хотю прикупити це сумку. Тільки от питання що практичніше: сумка чи рюкзак? Здається мені, що рюкзак для камери в гори не візьмеш, так-як є основний баул за спиною, а вішати "запаску" на грудях якось не хочеться. Тут ніби сумка виглядає практичнішою. А от в місті, здається мені, з рюкзаком зручніше.
  Куроче, в чому ви носите свої аппарати, і що посовітуєте?
  І ще, чи є у Львові ще якісь магазини з таким товаром, крім цифровичка?
  Дєкую
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 17:38:22 07/10/2009
   і в місті, і в поході найзручнішим буде сумка (можна на пояс) - швидко можна дістати/сховати, щодо яку саме - важко сказати, краще із м’якими (1- 2 і більше см) стінками, головне щоб була непромокною (зверни увагу що у більшості сумок швидко ця влавтивість втрачається), я сам ношу у більшій сумці (попалась надійна) - влазить нетільки апарат (все своє....) - причому ношу майже завжди із собою
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Tasic 21:09:48 07/10/2009
   Ношу дзеркалку у кофрі у руках. Як лиш покладеш її до плєцака - прощавай фотки, бо ліньки буде діставати :) Пробував на пояс чіпляти - дуже парить і незручно нахилятися (жарти про пузо не приймаються :)) Крім того, заважають поясні вуха наплечника
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) salatruk 23:57:24 07/10/2009
   Дзеркалочка яка? Повнокадрова? Здоровезна? З телевичком? :))) то треба знач міх...
   В мене Кенон 450д плюс 18-55, купив собі Ловепро нова мікро, фатає, чіпляю на грудну стяжку лямок плєцака... Зручно... Коли буш вибирати. то бери таку сумку щоб не треба було постійно застібати блискавку, а мона було заклацнути... так як в тій шо маю я :)
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) zanuda 10:37:39 08/10/2009
   Не переймайся надто - чіпляй на груди - через одну руку. Трошки незручно, зате нічого не пропустиш і час економиш. А в дощ спокійно можеш сховати в рюкзак, бо і так не надто є що знімати. Єдина проблема: кришка до лінзи - можна легко стратити. Тому прикріпи кришку до корпусу лінзи мотузком-ліпучкою (такий "пристрій" окремо продається).
  • [ Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Roman 17:19:53 08/10/2009
   Ношу прямокутну дермантинову сумку десь 18х12х18см. Якраз влазить апарат з ширококутником + 50мм. Можна в руку, можна через плече, а по гладкій дорозі - навіть на живіт. Дивіться щоб сумка мала грубі помякшуючі пластини, була слабопрокомаючою, був широкий ремінь. А як є кишені - то взагалі супер.
   На поясі - ніяк не вийде, воно надто велике і громіздке.
   • [ Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 19:58:38 08/10/2009
    Ок, дзєнкує:) Визначився жи то має бути таки сумеґа. Тепер ще одне стосовно її обєму. Чи потрібно брати сумку з запасом на ще якесь скло? Покищо, максимум - це заміню кітове скло (та й то не скоро). Тобто другої лінзи найближчим часом не планується. То як Ви, шанивне товариство, багато оптики таскаєте з собов?
    • [ Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 21:31:05 08/10/2009
     Якщо плануєш із тою сумкою нетільки в гори, то раджу більшу (окрім фотіка ще й пиво потрібно кудись запхати :)), нарахунок оптики, то залежить від її характеристик, якщо для екстріму, то раджу універсальні об’єктиви наприклад 18-200 (знаю що із якістю там нете, але бруд сильний ворог дзеркалок), а взагалі є ще такі речі як вспалах, акумулятори, штативи і .т.д. - такщо об’єм зайвим небуде
     • [ Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 21:56:09 08/10/2009
      Ну в мене якраз кіт 18-200. Покищо зупинився на LOWEPRO Nova 160 AW та LOWEPRO Nova 180 AW.
      Єще одна суто для фота, але не знаю моделі
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 22:14:06 08/10/2009
       знайшов ще о-така - LOWEPRO Topload Zoom
       • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Rum 22:30:03 08/10/2009
        нарахунок виробників сумок нажаль нічого непораджу, мені привезли декілька, більшість із яких порвались (виробники н/в), що пораджу - краще коли ти сам спробуєш що воно таке (в магазині) і спробуєш запхати в неї фотік - тут все тобі і стане зрозуміло, щодо 18-200 - якщо ти просто хочиш фотографувати, то його більш ніж достатньо (більшість і тільки мріє про такий), а якщо наприклад чийсь фейс під обсерваторією, а ти втой момент на говерлі - нус тут вже таке діло.... :)) доречі який саме апарат у тебе ?
        • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) nefar 01:50:49 09/10/2009
         З виробниками легше. Головне я визначився що це має бути сумеґа, а не рюкзак. А в сумці для апарату - пиво носити не планую, а виключно сам апарат і дівайси до него, якщо такі будуть.
         Ще раз подєкував всім хто відписав.
         А апарат - 50д :)))
    • [ Re: Re: Re: Сумка для дзеркалки ] відповів(-ла) Lubкo 18:21:14 10/11/2009
     юзаю коферок об’ємом якраз на камеру з коротким шклом (28-80), який ще має внутрішню і зовнішню кишеньки для всякого дріб’язку (фільтри, кришечки, пульти ду, серветочки і т.ін.). щоб апарат був завжди під руками - ношу на пузі - вішаю пасочком на шию а шоб не баламкався - додатково пристібаю до броцакового поясного ременя.
     в окремому футлярі живе довге шкло (80-300) але вже його ховаю в броцак. бо використовую рідше, і як правило, не випадково (напр. схід сонця на вершині).

     спалаху з собою в гори не ношу (хоча він також має свій футляр) - а навіщо якшо в горах фотаю переважно пейзажі?

     ага, ледь не забув - у велопокатульках (наприклад, якщо вдосвіта "заїхати" ровером на Петрос по східному ребру http://picasaweb.google.com/Lu bkoRem/JsLvNB# ) такий варіант дуже оправдовує себе - камері досить безпечніше на пузі, ніж за плечима, і крім того - дуже оперативно (звичайно, для фоткання Сходу з броцака діставалося довге шкло, але тоді вже нікуди не спішилося)).
     важливо тільки підрегулювати довжину нашийного паска - інакше між камерою і сідлом щось неприємно затиснеться %\


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::