Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: GPS і Карпати. ] повідовив(-ла) Текст повідомлення: Користувався такими картами разом з GPS Garmin eTrex, але до цього часу лише вдома, у Харківській обл. Похибка зазвичай не перевищує 50 метрів - від кілометрової карти важко більшого вимагати. Часом похибка буває більша, але одна й та ж у межах кількох кв. км. - мабуть, це на карті щось наплутали.
А там, де карта точна, похибка більше 100 метрів тільки у дуже густому лісі була, коли приймач ледве-ледве щось "бачив".
В горах, можливо, похибка зросте за рахунок прийому непрямих сигналів. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: GPS і Карпати. ]додав(-ла)ssv18:05:39 06/10/2004 Користувався такими картами разом з GPS Garmin eTrex, але до цього часу лише вдома, у Харківській обл. Похибка зазвичай не перевищує 50 метрів - від кілометрової карти важко більшого вимагати. Часом похибка буває більша, але одна й та ж у межах кількох кв. км. - мабуть, це на карті щось наплутали.
А там, де карта точна, похибка більше 100 метрів тільки у дуже густому лісі була, коли приймач ледве-ледве щось "бачив".
В горах, можливо, похибка зросте за рахунок прийому непрямих сигналів.