стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: +1. до останнього намагаюся йти в одній футболці (із верхнього одягу :), навіть коли паде дощ і холоднувато. краще накидку на плєцак причепити і він буде сухий. сенс (на мою точку зору): усе одно все шо натягнуто на себе - промокне, шо б не робив. тому краще нехай промокне мінімум, аніж потім буде купа мокрої тканини, яку незрозумуло не сушити. А доки рухаєшся - не так і холодно. Головне не захопитися, коли стане справді холодно - потрібно негайно вдягнути на себе куртку, бо жарти тут не доречні. Щоб не промокли речі, варто у плєцак вкладати скручений у трубу каремат, у нього класти великий пакет із целофану (продається на базарі за 2 грн вроді) і тоді вже в нього - речі. Так не промокне. Ще дуже домомагає дощовик, натягнутий на плєцак. Другий можна накинути на себе, тільки не дуже щільно, а то всередині буде так само мокро, як і зверху :)
про вотерпруфний одяг: якшо то прогумовані куртка та штани - краще про них забути, принаймі на марші, бо то буде сауна
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ]
  додав(-ла) Tasic [moderator] 21:14:54 10/09/2007
  +1. до останнього намагаюся йти в одній футболці (із верхнього одягу :), навіть коли паде дощ і холоднувато. краще накидку на плєцак причепити і він буде сухий. сенс (на мою точку зору): усе одно все шо натягнуто на себе - промокне, шо б не робив. тому краще нехай промокне мінімум, аніж потім буде купа мокрої тканини, яку незрозумуло не сушити. А доки рухаєшся - не так і холодно. Головне не захопитися, коли стане справді холодно - потрібно негайно вдягнути на себе куртку, бо жарти тут не доречні. Щоб не промокли речі, варто у плєцак вкладати скручений у трубу каремат, у нього класти великий пакет із целофану (продається на базарі за 2 грн вроді) і тоді вже в нього - речі. Так не промокне. Ще дуже домомагає дощовик, натягнутий на плєцак. Другий можна накинути на себе, тільки не дуже щільно, а то всередині буде так само мокро, як і зверху :)
  про вотерпруфний одяг: якшо то прогумовані куртка та штани - краще про них забути, принаймі на марші, бо то буде сауна
  • [ Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) riseofsun 22:20:23 10/09/2007
   знаєш в мене в рукзаку був скручений каримат, на дні в пакеті спальник, зверху в пакетах одяг, і нічого не допомогло, а я ніби провіряла, щоб спальник був в цілому пакеті:(( як він підло намок. А взагалі якщоб не було в Карпатах гидкої погоди, то чогось би не вистачало)) такий прикольний екстрим)))
   • [ Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) IhorOs 23:32:57 10/09/2007
    як казав один файний чол (Tasic) - поганої погоди не буває, буває поганий настрій та/чи невідповідне спорядження..
   • [ Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) Roman 10:00:39 11/09/2007
    Якщо кульок цілий - то не намокне. Але фокус в тім, шо навіть через найменшу дирочку воно починає жадібно всмоктувати воду всередину.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) Tasic 11:53:55 11/09/2007
     а в тім то і фішка, що великий пакет, вставлений у каремат - то 95% захисту. а пакет навколо спальника доведе цей захист до 99%. Але якщо погода дощова і затяжна - усе одно спальник натягне свою вологу у наметі, як не крутися. щодо мене - яспальник у пакет не кладу. Вистачає зовнішнього. Крім того, це потрібно ухитритися замочити речі знизу, якшо є пакет целофановий. Хіба що ставити рюкзак у болото. А цього не роблю з огляду на замочування. Щоб не розводити флейму одразу скажу: у плєцаку велиика дірка від кішки, і нічого, ніякої води всередині
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: поліетилен чи вотерпруф ] відповів(-ла) webmaster 23:09:49 11/09/2007
     я вже доста давно стараюся завше мати з собою рулончик широкого упакочного скотчу :) чесне слово, ще не було жодного разу (коли я його не забував, звичайно), щоб не було що ним латати - переважно кульки :))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::