стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Взуття Campus? Спальник? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: хм.. це горе текс хіба не є найкращим у своєму роді? 2 роки ходив в зутті з горе тексу і в гори і в місті, і літом і зимою, все прекрасно.нічого не протікало.а літом я одягав шкарпетки з шерсті (дав 20 баксів за 1 пару - Merino wool) і мене нічого не парило.. на етикетці горе тексу шей пише шо треба шкарпетки які сертифіковані для використання з горе тексом для повної ефективності горе тексу.. зара в моїх черевиках порвалася зовнішній матеріал збоку на згині, але горе текс цілий.. а зара собі купив черевики від The North Face з горе тексом , літом в горах їх випробую.. дуже здивований їхньою вагою... надзвичайно легкі хоча високі тобто такі як взуття по вищевказаному лінку..і дав за них менше ніж вищевказані (на розпродажі закордоном)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Взуття Campus? Спальник? ]
  додав(-ла) korok12 03:14:54 07/05/2008
  хм.. це горе текс хіба не є найкращим у своєму роді? 2 роки ходив в зутті з горе тексу і в гори і в місті, і літом і зимою, все прекрасно.нічого не протікало.а літом я одягав шкарпетки з шерсті (дав 20 баксів за 1 пару - Merino wool) і мене нічого не парило.. на етикетці горе тексу шей пише шо треба шкарпетки які сертифіковані для використання з горе тексом для повної ефективності горе тексу.. зара в моїх черевиках порвалася зовнішній матеріал збоку на згині, але горе текс цілий.. а зара собі купив черевики від The North Face з горе тексом , літом в горах їх випробую.. дуже здивований їхньою вагою... надзвичайно легкі хоча високі тобто такі як взуття по вищевказаному лінку..і дав за них менше ніж вищевказані (на розпродажі закордоном)
  • [ Re: Re: Re: Re: Взуття Campus? Спальник? ] відповів(-ла) smarn 09:44:46 07/05/2008
   В мене було і є багато взуття з горе-тексу різних фірм спортіва, скарпа, саломони,адідаси, пуми і так далі , є і одяг з нього, можу сказати що промокає все, от тільки яяк швидко і в яких умовах. Горе-тех необхідний коли перевага надається вазі взуття, тобто якщо товстий нубук то мембрана не має значення, якщо синтетика якась як наприклад саломон рево- то обовязково. Коротче мембрана в шкіряному взутті мене особливо не радує...
   П.С. Саломон Рево для мене наразі ідеальні, супер легкі, звучні, амортизуюча підошва і так далі.
   Кампус брати не раджу, в франіку спортіву тібет за 800 грн товариш взяв і на чорногорі на вихідних не промок(погода не балувала).
  • [ Re: Re: Re: Re: Взуття Campus? Спальник? ] відповів(-ла) Roman 18:33:47 07/05/2008
   "шкарпетки які сертифіковані для використання з горе тексом для повної ефективності горе тексу"

   Ну так ще треба відповідним порошком прати шкарпетки, відповідним кремом мастити взуття. І харчування сертифіковане, аби склад випарів поту був сумісний з горетексом :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::