стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Друзі, чи має хтось досівд використання рюкзаків до 30л від Терри? Поділіться враженнями, будь ласка. Особливо цікавить, якщо хтось придбав не так давно.
Вчора зайшов до магазину подивитися на них. Все б нічого, але не надто мені сподобався матеріал, з якого вони зараз їх шиють. Занадто тонкий і на дотик неприємний.
Буду вдячний за будь-який відгук.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] додав(-ла) Дмитро_С 22:32:22 01/11/2014
  Друзі, чи має хтось досівд використання рюкзаків до 30л від Терри? Поділіться враженнями, будь ласка. Особливо цікавить, якщо хтось придбав не так давно.
  Вчора зайшов до магазину подивитися на них. Все б нічого, але не надто мені сподобався матеріал, з якого вони зараз їх шиють. Занадто тонкий і на дотик неприємний.
  Буду вдячний за будь-який відгук.
  • [ Re: Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] відповів(-ла) salatruk 22:37:26 01/11/2014
   Та тера нормальна кантора за свої гроші ) Ношу 90л вже зо сім років ) поскрипів і перестав, а так то нарікань нема )
  • [ Re: Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] відповів(-ла) Sergiy L. 23:47:28 02/11/2014
   Маю їхній маленький 22л Сyclone. Вже давненько його експлуатую, напевно зо 5 років (не дуже інтенсивно). Так - матеріал не дуже, особливо внутрішнє покриття (позлазило), ущільнення замків потріскалось, в одному місці відірвався замок середнього відділення. Ну але на загал може бути.
  • [ Re: Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] відповів(-ла) Дмитро_С 21:57:09 08/11/2014
   Апдейт (якщо раптом ця тема ще когось зацікавить). За останні дні передивився Терру у трьох місцях - всюди вони були пошиті з різного матеріалу. В останньому мені навіть сподобалося. В маршрутці поспілкувався с чоловіком, в якого була така сама модель - в нього за 5 місяців позитивні відгуки. Тому, якщо комусь Терра впала у очі - шукайте, можливо знайдете непоганий варіант.
  • [ Re: Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] відповів(-ла) Мандрівник 69 20:01:11 12/12/2014
   В мене терра Вертекс 80. Враження непогані, мав різні, Дойтер, Міллет, Терра майже в одній лінії, правда куплений в 2006 році до цього часу живий, юзаний регулярно, потертий, але і сьогодні з ним не встидно вийти з хати. Вважаю надійна, міцна, добротна, зручна річ. Це моя особиста думка.
  • [ Re: Досвід використання рюкзаків Terra Incognita ] відповів(-ла) Liber72 15:41:09 14/12/2014
   відносив їхніх 3 моделі, зауваження звісно були до кожної, десь конструктив, десь матеріал... але ж то не дойтер, який аж ніяк не: "що Дойтер всього на 200 грн дорожче виходить". Особливо не варто звертати увагу на відгуки про моделі 2009 року, в них був брак тканини підкладки який як мені відомо вони навіть через 3-4 роки замінювали-ремонтували безкоштовно. Висновок, фірма свою вину визнала і виправляється. при таких запитаннях про відгуки варто б озвучувати як саме ви його будете використовувати. Хтось робить 2-3 вилазки до річки в рік, а хтось по 30кг за спиною носить. Особисто грузив в їхній Волантор поза 30кг, і єдине зауваження, не витримала ручка, тканина таки почала попри шов розходитись, не критично бо носив ще його купу походів, але факт був, його й озвучую. плюсом в теперішній ситуації, з зростанням цін на все, є те що Терра піднімає ціну мяко кажучи по "естонськи" 4 підняття за рік на 15% а не еквівалентно курсу як більшість виробників...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::