стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: test-drive ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Ага, структурований поліетилен. В мене в Ханні нейлон стоїть, тому, аби на скелях і морені не подерти, спеціально докупляв додатково. Однак навіть без нього на вулканічній магмі з її гострими камінцями три ночі стояв - не подер ;). Вентиляція Марабута (Тенгрі) мені взагалі за перепрошенням унітаз нагадує. Залишається розраховувати на порядність сусідів ;))) Зате блискавки стоять YKK, перевірена якість, хоча руки на морозі можуть до металу примерзати (в Ханні шнурки)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: test-drive ]
  додав(-ла) Юрко [registered] 17:06:06 05/09/2003
  Ага, структурований поліетилен. В мене в Ханні нейлон стоїть, тому, аби на скелях і морені не подерти, спеціально докупляв додатково. Однак навіть без нього на вулканічній магмі з її гострими камінцями три ночі стояв - не подер ;). Вентиляція Марабута (Тенгрі) мені взагалі за перепрошенням унітаз нагадує. Залишається розраховувати на порядність сусідів ;))) Зате блискавки стоять YKK, перевірена якість, хоча руки на морозі можуть до металу примерзати (в Ханні шнурки)
  • [ Re: Re: Re: test-drive ] відповів(-ла) Andre 17:47:25 05/09/2003
   Цікаве порівняння з унітазом. Щось зрозуміти не можу. І при чому тут порядність сусідів мені абсолютно не ясно. Може в нас поняття про термін "вентиляція" різні. Взагалі під вентиляцією малось на увазі відсутність вологи (мала відносна вологість) в середині намету і кількість конденсату на тенті при низьких температурах. А що до непорядних сусідів, то не має абсолютно ніякого значення чи ти в брезентовому совковому наметі чи в VE-25 від The North Face.
  • [ Re: Re: Re: test-drive ] відповів(-ла) Мирослав 14:22:10 09/09/2003
   Ну на рахунок унітазів тут уточнювати треба....залежить хто для чого ці вентиляційні отвори збирається використовувати.
   А загалом Marabut Tengri мені сподобався. І конденсату менше, і снігові фартухи є, і парусність менша в порівняні з Hannah
  • [ Re: Re: Re: test-drive ] відповів(-ла) Юрко 18:00:52 09/09/2003
   На рахунок конденсату і вітрильності нічого не можу сказати, бо не ночував у ньому, тим більше в екстремальних умовах. А тих пару годин разом, що там сиділося, недостатньо. Хоча як на мене загальне враження - позитивне.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::