стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Наплічник ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: до речі... недавно дивився в Команчеро на нові Елітовські наплечники - виглядають з зроблені дуже незле - мені сподобалося. хлопці розказували такий трафунок - брали в них два наплечники разом - Командор і той Еліт. десь при переправі через річку обидва наплечники опинилися в воді:) Командоровський виловили тут же, але виливати воду з нього довелося. Елітовський зловили метрів двадцять нижче річкою - середина була на 90% суха, трохи замокло те, що було під верхом.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Наплічник ]
  додав(-ла) webmaster [webmaster] 14:29:29 20/05/2003
  до речі... недавно дивився в Команчеро на нові Елітовські наплечники - виглядають з зроблені дуже незле - мені сподобалося. хлопці розказували такий трафунок - брали в них два наплечники разом - Командор і той Еліт. десь при переправі через річку обидва наплечники опинилися в воді:) Командоровський виловили тут же, але виливати воду з нього довелося. Елітовський зловили метрів двадцять нижче річкою - середина була на 90% суха, трохи замокло те, що було під верхом.
  • [ Re: Re: Наплічник ] відповів(-ла) Юрко 16:03:27 20/05/2003
   Таке цікаве співпадіння, одразу два наплечники у воді... Попахує недобросовісним маркетингом. Хоча Командор дійсно тече, там тільки дно з ПУ-пропиткою. Еліт можливо обробляють наплечники повністю, це справляється на вазі, але полуретан далеко не вічний, особливо при складних атм. умовах.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::