стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: куплю наплічник ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Як сказав один достопочтєнний товаріщ, іноді під час походу хочеться викинути навіть ложку. Однак на такий важливий похід як Мармарош то було життєво необхідно. З 12 кг продуктів я привіз 1 кг гречки і одну тушківку 0,5 кг. І я не належу до тих, хто йде в багатоденку йде налегкому, а потім з великими "баньками" бігає по селах в пошуках хавушки. Стосовно міцності тканини - в дечому ти правий... А протікати може тільки по швах (проблема наметів). Вирішення проблеми - їх проклеїти. Якби я завтра не їхав з ними світ за очі, то би запхав під душ. Так і зроблю, але не зараз.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: куплю наплічник ]
    додав(-ла) Юрко [registered] 15:00:14 15/08/2002
    Як сказав один достопочтєнний товаріщ, іноді під час походу хочеться викинути навіть ложку. Однак на такий важливий похід як Мармарош то було життєво необхідно. З 12 кг продуктів я привіз 1 кг гречки і одну тушківку 0,5 кг. І я не належу до тих, хто йде в багатоденку йде налегкому, а потім з великими "баньками" бігає по селах в пошуках хавушки. Стосовно міцності тканини - в дечому ти правий... А протікати може тільки по швах (проблема наметів). Вирішення проблеми - їх проклеїти. Якби я завтра не їхав з ними світ за очі, то би запхав під душ. Так і зроблю, але не зараз.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::