стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Люди добрі, хто має практичний досвід, допоможіть! Маємо намір роботи короткі одноденні вилазки в гори (наприклад, Маковиця, Явірник і т.п.) зимою. Як правильно одягнутися в зимовий похід (низ)? Спочатку розглядали такий варіант: термобілизна Craft Pro Warm + штани Polartec 200 або ін. товстий фліс + лижні штани без утеплювача на мікрофлісовій підкладці. Але не знайшли флісових штанів (у нас дуже маленький розмір). Якщо ми зробимо заміну: термобілизна Craft Pro Warm + штани Polartec Power Stretch + лижні штани без утеплювача на мікрофлісовій підкладці. Чи не буде холодно? Особливості: дружина змерзляк + любимо фотографувати (тобто темп походу неспішний, з частими зупинками на 20-30 хв. для фотографування).
Все спілкування на дану тему
 1. [ Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] додав(-ла) Мольфар 09:33:20 21/12/2009
  Люди добрі, хто має практичний досвід, допоможіть! Маємо намір роботи короткі одноденні вилазки в гори (наприклад, Маковиця, Явірник і т.п.) зимою. Як правильно одягнутися в зимовий похід (низ)? Спочатку розглядали такий варіант: термобілизна Craft Pro Warm + штани Polartec 200 або ін. товстий фліс + лижні штани без утеплювача на мікрофлісовій підкладці. Але не знайшли флісових штанів (у нас дуже маленький розмір). Якщо ми зробимо заміну: термобілизна Craft Pro Warm + штани Polartec Power Stretch + лижні штани без утеплювача на мікрофлісовій підкладці. Чи не буде холодно? Особливості: дружина змерзляк + любимо фотографувати (тобто темп походу неспішний, з частими зупинками на 20-30 хв. для фотографування).
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Tolstopuz 10:08:50 21/12/2009
   У Вашому варіанті не замерзнете. Дуже пристойно. Не переживайте. Ви ж не на місяць на Алтай ідете :). Вилазка маленька, одяг достатній. Ну максимум на пару десятків фото менше зробите :)
   • [ Re: Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Мольфар 09:18:27 22/12/2009
    А ще такі варіанти: 1) термобілизна Craft Pro Warm + штани Polartec Windbloc + лижні штани без утеплювача на мікрофлісовій підкладці; 2) термобілизна Craft Pro Warm + штани лижні Grifone Twister Lady (Gore-Tex, утеплювач Primaloft). Що про них думаєте?
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) victour 10:42:17 21/12/2009
   :))) та не заморочуйтесь тими складними розрахунками і назвами, просто вдягніться тепло, поверх дихаючі штани-непромокашки і "ліхтарі" не забудьте, щоб снігу в черевики не насипало.
   "Альпинизм есть непрерывный процесс одевания и раздевания"
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Roman 10:19:37 22/12/2009
   Ви коли приїдете на першу вилазку у Яремчу - зайдіть спочатку в кілька дальших хат до старших людей. І запитайте їх. Як не як - все життя в горах, і зимов і літом жиють. Вони все детально розкажуть. Бо ми тут - лише любителі :)
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Мольфар 10:56:04 22/12/2009
   Чи можна використовувати Polartec Windbloc, як середній шар?
   • [ Re: Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Tasic 12:09:22 22/12/2009
    Ви щось із тим явно заморочуєтеся. Термобілизна (може і не бути) + фліска (шерстяний светр) + тонка куртка (краще мембранна) і все буде гаразд. Штани - аби сніг не чіплявся, на низ - так звані ліхтарики. Якщо вітряно - краще мати фантомаску. Також бережіть горло від вітру. Головне - здоровий глузд. За спину можна кинути ще одну фліску про всяк. Зараз потепління йде, скоро шафрани вилізуть :)
   • [ Re: Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Qbl 12:09:42 22/12/2009
    Я особисто віндблок використовую як верхній шар. При чому під низ одягаю лише термобілизну(для зими,Чорногора, Марамороси, Свидовець, Боржава).
    Але я пепеважно активно рухаюся.
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Lubкo 17:27:37 22/12/2009
   для фотографування більше подбайте про пальці рук.
   бо, судячи з ваших слів, за ноги вам вже не треба хвилюватися )
  • [ Re: Як правильно одягнутися в зимовий похід? ] відповів(-ла) Eos 16:09:03 12/01/2010
   Термуха+Полар+Мембранні штани — якщо ви йдете в гори так, ви або змерзляк ппц, або любите сауну і піт більше за життя :-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::