стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: fischer ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Тема Горе-тексу за 600 -800 грн піднімалась не раз тут, якщо ще відкинути всі націнки торгового ланцюга, то на заводі куртка коштуватиме десь 200 грн, чудес не буває. Маю знайомого який свого часу робів моделі для Баск, ще коли вони починали, верніше від переробляв моделі відомих фірм, так от Баск довший час не міг робити з Горе-тексу бо то супер дорого. Горе висуває дуже високі вимоги до виробництва, що дуже підвищує ціну, не говорячи вже проціну самого матеріалу. Тому не варто себе тішити, нічого нового в сезон продаж за 800 грн з Горе-тексу не буває, тим більше у нас. Здається мені що вже краще Кампуси, Фйорд Нансени, Ханнахи і інші дешеві бренди чіж та цирата під Горе-текс.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: fischer ]
    додав(-ла) smarn 22:55:36 21/12/2009
    Тема Горе-тексу за 600 -800 грн піднімалась не раз тут, якщо ще відкинути всі націнки торгового ланцюга, то на заводі куртка коштуватиме десь 200 грн, чудес не буває. Маю знайомого який свого часу робів моделі для Баск, ще коли вони починали, верніше від переробляв моделі відомих фірм, так от Баск довший час не міг робити з Горе-тексу бо то супер дорого. Горе висуває дуже високі вимоги до виробництва, що дуже підвищує ціну, не говорячи вже проціну самого матеріалу. Тому не варто себе тішити, нічого нового в сезон продаж за 800 грн з Горе-тексу не буває, тим більше у нас. Здається мені що вже краще Кампуси, Фйорд Нансени, Ханнахи і інші дешеві бренди чіж та цирата під Горе-текс.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::