стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Шкарпетки ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: У суботу з 6 ранку до 21 вечора на морозі -11...-15, снігу від 15 до 50 см. Черевики Lasportiva Tibet 2006 року (мембрана Gore-Tex, але вже добряче розношена) + шкарпетки http://lorpen.ru/catalog/211.0 /217.html (теж пройшли чимало походів і вже трохи затерті). Ноги не змерзли. Лише під час привалу близько години при -15 почали мерзнути, але на ходу відігрілися. Для ходьби однозначно рекомендую синтетику від Lorpen,а для стоянок привалів - піде вовна.
Гірше ноги мокнуть, а значить мерзнуть не взимку, коли -15, а коли вище 0, і треба йти по мокрому снігу. Тут ніякі мембрани не врятують.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Шкарпетки ]
  додав(-ла) avatorl 13:48:39 22/12/2009
  У суботу з 6 ранку до 21 вечора на морозі -11...-15, снігу від 15 до 50 см. Черевики Lasportiva Tibet 2006 року (мембрана Gore-Tex, але вже добряче розношена) + шкарпетки http://lorpen.ru/catalog/211.0 /217.html (теж пройшли чимало походів і вже трохи затерті). Ноги не змерзли. Лише під час привалу близько години при -15 почали мерзнути, але на ходу відігрілися. Для ходьби однозначно рекомендую синтетику від Lorpen,а для стоянок привалів - піде вовна.
  Гірше ноги мокнуть, а значить мерзнуть не взимку, коли -15, а коли вище 0, і треба йти по мокрому снігу. Тут ніякі мембрани не врятують.
  • [ Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) avatorl 14:24:06 22/12/2009
   В квітні на тій же Парашці я вдягав дві пари шкарпеток: TCC та TCCF (комбінував те, щомаю). Ноги були мокрі (в черевиках хлюпала вода - самечерез дуже мокрий сніг), але не мерзли.
   • [ Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) Ростик(ОбК) 18:43:14 24/12/2009
    Пишу з власного досвіду.Як було сказано вище гортекс з секонду не завжди якісний.Як на мене(ношу вже третю пару) то мембрана працює, правда не дуже ефективно.Про виведення вологи мовчу.А от нога була сухою.Першу пару(Solomon)брав в похід в листопаді(снігу 25-40 см), ззовні трек намок повність, поки йшов нога була абсолютно сухою.Зараз маю Lowa Tibet GTX-ходив в травні по мокрому снігу-ноги до останнього були сухі, також мок в них в липні на Чорногорі(2 дні в тумані і дощі) нога теж не намокла.Я ніколи не брав в похід дорогі синтетичні шкарпетки.Завжди одягаю в"язані теплі+1-2 пари звичайних тонких натуральних шкарпеток.Нога суха а завдяки тонким шкарпеткам не натирається до мозолів.Можливо Спеціальні шкарпета мають свій ефект.не знаю, не пробував.Є цікава стаття на сайті http://www.vysota.com.ua/ .Досвід покаже шо для кого підходить краще.Вдалих походів!
    • [ Re: Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) marsemko 18:23:12 11/01/2010
     доброго вечора всімю лиш щойно прийшов з гір і поки ще свіжі враження кажу вам. при плюсовій температурі мокрий сніг і безперервна ходьба, ніяка напевно мембрана довго не витримає. ось я вчора о 5:00 почав сходження на петрос дві пари сухих синтетичних шкарпеток сухі альпінус гідротекс мембрана температура спочатку 0. не мерз не скаржився на мокрі ноги. но коли дійшли до екопункту під говерлою десь під обід відчув шо в черевиках вже достатньо мокро. до кінця дня а закінчився він в заросляку на кпп (ше й переходо через Говерлу) черевики були дуууууууууужее мокрі. і не тільки в мене а у всіх друзів і різні мембрани і шкарпетки і дорогі і не дуже у всіх мокрі.
     отже брати кілька пар про запас для спання інші шерстяні. успіху і сухих шкарпеток.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) Ed.ua 12:05:56 12/01/2010
      "...ніяка напевно мембрана довго не витримає."
      Варто купити собі "довгі, зелені, шкарпетки", там така мембрана, що служить троха довше :)))
      http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;1100/
      http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;2333/
      http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;1906/
      В міжсезоння кращої заміни немає, в снігу прорити http://www.carpathian-photo.co m/ua/photo;1992/ траншею не проблема, в критичних випадках навіть одна пара на групу дуже помічна.:)))))
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) KJaR 10:05:12 13/01/2010
       Якщо хороша мембрана то витримує, правда не знаю чи на довго її стає -- теперкаво 4 дні лазив по Горганах по мокрому снігу до пояса і переходив річку декілька раз стававши в воду десь на 5см -- і ноги були сухі. Щоправда це був для капців перший похід.
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) duda 10:40:28 13/01/2010
      робимо висновки про мембрану альпінуса. от точно знаю що готеркс в нормальних черевиках (не секонд) в комбінації з нікваксом (необхідний регулярний догляд) дає залізобетонний результат в плані захисту від негоди. +ніквакс наноситься на вологу шкіру, тому його можна спокійно брати в тривалі подорожі та раз на 2-3 дні приділяти увагу черевикам.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Шкарпетки ] відповів(-ла) Tasic 16:19:40 13/01/2010
       1-го січня в асоло граніт йшов по болотові кілька годин, як у гумаках. Ноги були сухі. Пропитка - ніквакс. Ще плюс пропитики - капці потім добре миються, бо болото не дуже чіпляється до шкіри. Шкарпатки - маю і такі, і такі :) На мене -різниця не дуже, якшо вдягнути товсті, а зверху на них звичайні, то також непогано. Плюс дорожчих у довговічності. Мої вже і у вогонь якось випадково потрапили, але вже більше року служать і нічого їм нема.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::