стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Когда купить палатку? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Всем привет!Дилемма у меня,форумчане...Не знаю когда лучше купить палатку:либо сейчас,либо уже с нового года.Тут много вариантов:1)Курс стабилизируется и они снова подешевеют,2)курс упадёт,но цены вряд ли кто понизит(у нас такого как правило не бывает),3)Перед сезоном естественно цену на палатки подымут. Как бы вы поступили в моём случае?Покупать её сейчас не смотря на то,что она месяц-2 стоила дешевле на 20-25%,либо покупать со следующего года,но а как там с ценами и курсом будет никто не знает.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Когда купить палатку? ] додав(-ла) Hensem [registered] 14:23:33 02/12/2008
  Всем привет!Дилемма у меня,форумчане...Не знаю когда лучше купить палатку:либо сейчас,либо уже с нового года.Тут много вариантов:1)Курс стабилизируется и они снова подешевеют,2)курс упадёт,но цены вряд ли кто понизит(у нас такого как правило не бывает),3)Перед сезоном естественно цену на палатки подымут. Как бы вы поступили в моём случае?Покупать её сейчас не смотря на то,что она месяц-2 стоила дешевле на 20-25%,либо покупать со следующего года,но а как там с ценами и курсом будет никто не знает.
  • [ Re: Когда купить палатку? ] відповів(-ла) Qbl 10:09:26 03/12/2008
   Як на мене, питання до економістів.
   Особисто я скуповуюсь зараз.
  • [ Re: Когда купить палатку? ] відповів(-ла) duda 11:34:08 03/12/2008
   Брав би зараз. Якщо звісно є вибір, тому що на новий сезон він буде неодмінно більший, хіба що ви оприділились з наметом і знаєте що він є в Україні.
   Думка суто суб"єктивна і нічим не обгрунтована, просто брав би зараз.
  • [ Re: Когда купить палатку? ] відповів(-ла) Hensem 09:14:03 06/12/2008
   Огромное спасибо всем зо отзывы.Почитав и обзвонив дистрибьюторов понял,что лучше всё-таки купить сейчас. Купил себе палатку Terra Incognito Platou 2 Alu.Купил в Киеве через интернет-магазин,сегодня жду посылку Автолюксом:)
   • [ Re: Re: Когда купить палатку? ] відповів(-ла) Kys 13:22:39 06/12/2008
    Сам недавно таку придбав, правда протестувати довелось тільки раз, при вилазці на Близницю. Враження такі - вночі попали в грозу , сильний дощ і вітер, але палатка з своїми функціями справилась на 5 ). Один нюанс трохи в ній забагато всяких примочок, ну це вже на любітєля...З вагою впринципі не збрехали. Так що надіюсь ми не помилились з вибором )


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::