стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Де купити Шмель 4? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Підкажіть люди добрі де можна знайти таку річ? Так зрозумів, що примус вибагливий, але потрібен, особливо взимку. Та й ціна мабуть не космічна порівняно із фірмовими імпортними примусами. Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Де купити Шмель 4? ] додав(-ла) Dmutruk 15:14:55 25/06/2008
  Підкажіть люди добрі де можна знайти таку річ? Так зрозумів, що примус вибагливий, але потрібен, особливо взимку. Та й ціна мабуть не космічна порівняно із фірмовими імпортними примусами. Дякую.
  • [ Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) Tasic 18:23:20 25/06/2008
   Можна шукати у синяків..
   У Росії їх ще випускають (примуси, хоча, синяків - також :). У нас у магазинах ще продається бліда підробка, забув як називається, але баняк там зі сталі. Відповідно, користуватися ним вже не можна, а вагу свою - має. Примус вибагливий, таки :) На цьому сайті є щирий звіт про користування Шмелем:) Автор зараз перейшов на Omni Fuel і ним дуже задоволений. Різниця величезна. Користування не передбачає наявності технічної освіти, навичок математичного моделювання фіз процесів, саперної справи та вміння зводити захисні споруди :)
   • [ Re: Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) Dmutruk 19:20:18 25/06/2008
    Дякую Tasik! Знав що на це питання ти точно даси коректну відповідь як відомий шмелезнавець. Скажіть хтось чи є якісь аналоги цим примусам, бо 200$ за таку річ віддати варто,але поки що не можу.
    • [ Re: Re: Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) Tasic 19:52:28 25/06/2008
     Шмелів є кілька, і чим більший номер, тим вони гірші (так кажуть бувалі).. Основна проблема всіх примусів з кульковим клапаном - то заливання оного. Проблема вирішується просто - використанням чистого палива. Відколи почав використовувати побутовий бензин - забув про запах бензину та нагар. Якщо передбачається вокористання у теплому сезоні - непоганий примус Огонек (він же смерть туриста). Він маленький та легкий. Якщо за ним дивитися - він дуже хороший. У мене є такий, йому 20 років, а він і нині серед нас і нікуди не збирається. А якщо не дивитися - любий вломиться. Головне -не допускати перегріву. Вирішую то мокрою шматкою. На зиму потрібен потужніший. Шмєлів можна ще знайти на базарі, варто шукати старого випуску, у них банячок дозволяє готування у ньому їжі. можна купити 2 і скласти з них одного. Кострукція проста, добре би ще ЗІП мати з гумками, то важливо
     пс: "відомим шмелезнавцем" мене ще ніхто не називав, тнкс :-D
    • [ Re: Re: Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) Astrik 15:35:46 26/06/2008
     Якщо потрібен індивідуальний пальник, або коли планується гоувати не більше 3-4 чоловіка можеш пошукати ще такі пальники як "Огонек", "Турист" http://rechflot.narod.ru/shmel 3.htm , http://tourism.perm.ru/html/fa q/prim.htm або
     модель "Optimus SVEA 123R" компанії Brunton http://www.brunton.com , http://www.optimus.se , http://www.optimus.se/index.ph p?option=com_docman&task=cat_v iew&gid=31&Itemid=54 а тут приблизні ціни http://www.google.com/products ?hl=en&q=Optimus+SVEA+123R+buy &um=1&ie=UTF-8&sa=X&oi=product _result_group&resnum=1&ct=titl e
     користуюсь останнім, дуже задоволений, вміщоється в 0.35л металеву кружку
     • [ Re: Re: Re: Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) zhyvoy 09:38:52 03/07/2008
      Таки Шмеля треба до музею. Як є безліч альтернатив цій кочегарці, навіщо себе мордувати;) Чи може повернутись до "колобка" на плечі! Наприклад Гравіті МФ, Мультіфул десь до 700 грн. вже не 200 баків. Багато газових варіантів. Також у МСРа багато варіантів, але трохи дорожчі за Примус.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Де купити Шмель 4? ] відповів(-ла) Astrik 04:56:35 04/07/2008
       Ти не розумієш то стиль туристичного життя. Я свій мідний пальник ні на який модерновий не проміняю.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::