стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Засоби від мошки-гнусу ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Китайська (але по-моєму вєтнамська, якщо не помиляюсь) зірка рятує від усього. Серйозно, комахи майже не пристають. Але моя тобі порада: подразнюють більше не укуси комах, а то, шо їх труть (деколи й до крові). Мій варіант трохи оригінальніший - таблетка діазоліну і маєш "свєнти спокуй" на 6-8 годин. Тебе кусають, але подразнення нема, 2 прийоми таблетки - і шкробатись вже не треба, речовина, що подразнює при укусі за той час вивітриться. І шапку, або навушники, щоб не чути як вони гудять)))
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Засоби від мошки-гнусу ]
  додав(-ла) komaruk [registered] 09:14:46 27/08/2008
  Китайська (але по-моєму вєтнамська, якщо не помиляюсь) зірка рятує від усього. Серйозно, комахи майже не пристають. Але моя тобі порада: подразнюють більше не укуси комах, а то, шо їх труть (деколи й до крові). Мій варіант трохи оригінальніший - таблетка діазоліну і маєш "свєнти спокуй" на 6-8 годин. Тебе кусають, але подразнення нема, 2 прийоми таблетки - і шкробатись вже не треба, речовина, що подразнює при укусі за той час вивітриться. І шапку, або навушники, щоб не чути як вони гудять)))
  • [ Re: Re: Re: Re: Засоби від мошки-гнусу ] відповів(-ла) attaman 11:00:51 27/08/2008
   Комарина рідина, дійсно, розкладається протягом кількох годин (принаймні в моєму тілі) але та гидота, яку вприскує гнус, досить пристойно зудить тижні два-три. Діазолін мене, на жаль, не бере - я алергік і давно звик до значно сильніших препаратів, але, в будь-якому разі, дякую, може хоч знайомим допоможе...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::