стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Вага наплечника ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Можна "безболісно" скинути 3 кг. Харчі по формулі 1 день = 1 кг. А як на рахунок води? Скільки потрібно брати на людину для початку? З джерел очищють її кипятінням? Чи так можна пити, чув що хтось очищає зануренням срібла
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Вага наплечника ]
  додав(-ла) ebamus [registered] 12:21:51 15/05/2008
  Можна "безболісно" скинути 3 кг. Харчі по формулі 1 день = 1 кг. А як на рахунок води? Скільки потрібно брати на людину для початку? З джерел очищють її кипятінням? Чи так можна пити, чув що хтось очищає зануренням срібла
  • [ Re: Re: Re: Вага наплечника ] відповів(-ла) avatorl 13:41:25 15/05/2008
   В карпатах з джерел воду очищувати не потрібно, хіба в якому болоті будете набирати, тоді варто кип’ятити :) Якщо йдете туди, де досі є сніг - воду на собі взагалі вгору можна не нести, піднімаєтеся до снігу, топите сніг і маєте воду. Для цього досить навіть невеликого сніжника, бо зазвичай в середині (під шаром бруду) сніг чистий, а як не дуже чистий, то можна теж покип’ятити :)
  • [ Re: Re: Re: Вага наплечника ] відповів(-ла) avatorl 14:09:50 15/05/2008
   Кількість води, що треба нести, залежить перш за все від погоди (як холодно - треба вода, щоб зігрітися, як жарко - щоб компенсувати її втрати, якщо температура оптимальна - можна обійтися мінімумом води) та від індивідуальних особливостей організму, ну і звісно від маршруту. Якщо плануєте ночувати біля струмка, то це одне, якщо ж в планах вийти на хребет, де немає джерел і там же ночувати - то доведеться нести воду на собі, щоб вистачило і на вечерю і на сніданок. Іноді є можливість не нести всю воду знизу, а на привалі без рюкзака збігати до води (якщо до джерела відносно недалеко спускатися... генштабівки щодо джерел можуть брехати, якщо шукати їх в серпні-вересні, а в травні-червні джерел більше - точніше ті самі струмки, можуть починатися вище схилом). Як на мене, то щоб нормально поїсти треба мінімум 1 літр води на раз, а вже додаткова кількість води залежить від згаданих вище факторів.
  • [ Re: Re: Re: Вага наплечника ] відповів(-ла) Qbl 11:53:14 17/05/2008
   В Карпатах проблем з водою не буває. Все що тече, і тече не по дорозы, можна пити. Півлітра на людину - це, на мою думку, максимальна кількість, який доцільно нести з собою. Ми переважно берем півлітра - літр на групу. Часом правда на хребті припікає, особливо влітку, але в критичній ситуації, спутившись до 500м з хребта, воду завжди можна знайти.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::