стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Рюкзак в подарунок ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Можливо у них і те, і інше нестабільної якості - від партії до партії. Тобто це як лотерея. А на Капрікорни наче ніхто не жалівся. Хоча брак буває у всіх - у когось більше, у когось менше.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Рюкзак в подарунок ]
  додав(-ла) baboshyn [registered] 18:30:10 18/09/2007
  Можливо у них і те, і інше нестабільної якості - від партії до партії. Тобто це як лотерея. А на Капрікорни наче ніхто не жалівся. Хоча брак буває у всіх - у когось більше, у когось менше.
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Рюкзак в подарунок ] відповів(-ла) Da-Nazar 21:55:03 18/09/2007
   Я вів до дещо іншого.
   Наскільки мені відомо (з торгівлею працюю більше десяти років) всі бренди, про які ми згадуємо (99%) виробляють свою продукцію у "третіх країнах", звідки, впринципі і коливання синусоїди якості.
   Синусоїда тут якраз доречна, бо відповідає виключно совковим відношенням до бізу - ми замовлення - вони продукцію 70 % якості, ми, заробляючи навіть при тій якості все одно (дуже м’яко виставляємо свої вимоги, вони реагують, і в наступній партії ми отримуємо 77-78 % якості) вимагаємо дещо більшого, але рано чи пізно зіштовхуємось із тим, що маємо вибір, або більш-менш якість, або поступаємось іншим, що готові подати аналогічний виріб, але з меншою якістю і відповідно меншою ціною споживачеві.

   Але не до того я тут флуджу, У Терри також напряги з постачальниками, як і у всіх інших, але разом з тим, вимоги до свівідношення якості-ціни у них більш адаптовані до вітчизняних, тому і більш відповідні.

   На власний захист - до Терри в мене жодного відношення, я ще окрім неї маю з вітчизняного термобілизну, полар 200, та дешеву мембранну куртку від Командора.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::