стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Черевики ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Можна взяти на літо і на зиму одну пару. Мають бути повністю шкіряні, не треба ніяких утеплювачів. Альпіністкі "танки" не треба: літом в Карпатах - носенс. Підошва має гнутися, але і не бути занадто м’якою. Розраховувати, що зимою вдягати на товсту шерстяну (краще трекінгову) шкарпетку. Але тоді літом під тонку буде в них занадто вільно.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Черевики ]
  додав(-ла) Sunrise 14:47:54 15/06/2007
  Можна взяти на літо і на зиму одну пару. Мають бути повністю шкіряні, не треба ніяких утеплювачів. Альпіністкі "танки" не треба: літом в Карпатах - носенс. Підошва має гнутися, але і не бути занадто м’якою. Розраховувати, що зимою вдягати на товсту шерстяну (краще трекінгову) шкарпетку. Але тоді літом під тонку буде в них занадто вільно.
  • [ Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) Sunrise 14:54:10 15/06/2007
   В мене Асоло повер матік 200. Розраховував використовувати тільки зимою. Але так як всі мої літні пірвалися, то юзаю їх і зараз. ДУЖЕ ЗРУЧНІ. Пройшов в них в поході майже 140 км, ні одного мозолю не натер. Комфортно. Але після переправи вбрід річки, коли в них залилася вода, було кепсько. Через гортекс довго були вологими.
   • [ Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 09:25:48 16/06/2007
    Як хочеш себе зручно почувати і зимою, і літом обовязково 2 пари - без варіантів! Тим більше, що потрібно відбивати сходи і таке інше. Особисто я зимою буваю тільки у Карпатах. Використовую вже десь 3 зими Коламбію, модель не знаю купляв на розпродажі. Знаю, що дер... і т.д., але покі у них цілком зручно і комфортно. На теплий період недавно взяв LaSportiva Thunder, вже випробував на травневій Говерлі поки тільки +. Знайомий вже декілька років ходить у Makalu дуже задоволений. Тільки зимою! Доречі у цієї моделі непогані відгуки від людей які ходять по Кавказу. Також тільки позитив чув у знайомих про Meindl та Scarpa. Про Asolo не скажу нічого.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Черевики ] відповів(-ла) zhyvoy 13:14:45 19/06/2007
     Доречі подивився на Асоло Граніт(1280 грн.), дуже схожі на Макалу. Але Спортива коштує майже так само, як Граніт з Гортексом. А варіант Макали з мембраною Гортекс коштує за 300 баксів(1570 грн.).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::