стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: де є файні мапи? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: У нас на орієнтування появились нові мапи в Рожнятівському районі. відділ освіти замовив. наразі маємо стару 50-метрівку з ріпного (там, до речі відкрили філію одцткуму), воровитого, бо там турзліт (хамство, дотепер, як я був у школі, орієнтувалися по азимутах і кроках на листку в клітику!), а також Рожнятівського лісу аж досусідніх сіл. Остання займає формат А2. Я орієнтувався по її частині. Кожен ровик і лощинку видно. проблемеа в стежках - їх є маса, а якщо вона позначена на карті, то то вже не стежка, а долина - ще їй би в ширину метр і Урал пройде. А так місцинка для орієнтування люкс. Бо в рибному ми як бігли (там було щось 9 КП, довжина шляху 3100 м), то я раз із одного КП друге побачив. А то вже не орієнтування а здача нормативу на воєнкомат перед окулістом!!!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: де є файні мапи? ]
    додав(-ла) komaruk 22:03:04 12/07/2007
    У нас на орієнтування появились нові мапи в Рожнятівському районі. відділ освіти замовив. наразі маємо стару 50-метрівку з ріпного (там, до речі відкрили філію одцткуму), воровитого, бо там турзліт (хамство, дотепер, як я був у школі, орієнтувалися по азимутах і кроках на листку в клітику!), а також Рожнятівського лісу аж досусідніх сіл. Остання займає формат А2. Я орієнтувався по її частині. Кожен ровик і лощинку видно. проблемеа в стежках - їх є маса, а якщо вона позначена на карті, то то вже не стежка, а долина - ще їй би в ширину метр і Урал пройде. А так місцинка для орієнтування люкс. Бо в рибному ми як бігли (там було щось 9 КП, довжина шляху 3100 м), то я раз із одного КП друге побачив. А то вже не орієнтування а здача нормативу на воєнкомат перед окулістом!!!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::