стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: СТОК чи щось гірше? ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Самому цікаво, що це таке СТОК? СORE-TEX в коробках з етикетками за 200 грн. скоріше за все лівий, як на новий - задешево, також бачив нанесений трафаретом такий напис зовні на капцях. Оригінал має цей напис в кількох місцях:- зовнішній латунний "шильдік", може бути вшита бірка і тиснений напис на шкірі, внутрішня пришита бірка, може бути логотип по всій поверхні підкладки.
Зараз бачив нові зимові MARC з ознаками GORE-TEX за 350 грн., ніби-то з німців, може хтось щось підкаже на рахунок цієї фірми.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: СТОК чи щось гірше? ]
  додав(-ла) victour [registered] 10:19:33 31/05/2007
  Самому цікаво, що це таке СТОК? СORE-TEX в коробках з етикетками за 200 грн. скоріше за все лівий, як на новий - задешево, також бачив нанесений трафаретом такий напис зовні на капцях. Оригінал має цей напис в кількох місцях:- зовнішній латунний "шильдік", може бути вшита бірка і тиснений напис на шкірі, внутрішня пришита бірка, може бути логотип по всій поверхні підкладки.
  Зараз бачив нові зимові MARC з ознаками GORE-TEX за 350 грн., ніби-то з німців, може хтось щось підкаже на рахунок цієї фірми.
  • [ Re: Re: СТОК чи щось гірше? ] відповів(-ла) Ricoh 18:51:32 01/06/2007
   MARC - це непогана фірма й точно німецька. Якщо не липа, то варто купити. Що цікаво ще, то черевики MARС, трекінгові, з підошвою "вібрам" за дизайном є один до одного від ЕССО. Тим не менше, зроблені вони якісно. Весною на сихівському базарі секонду бачив кілька пар взуття Meindl, якщо хтось знайде собі не вбиту пару, то варто брати. Фірма дуже серйозна. І ще - ринок просто забитий всякими шмекко і адідаКАКАми. Ну не може взуття коштувати з мембраною (НОВЕ!!!) 200 грн!
   • [ Re: Re: Re: СТОК чи щось гірше? ] відповів(-ла) Da-Nazar 15:22:52 02/06/2007
    Ну чому не може?
    А якщо сток? Коробки у тих (сколівських) треках були доволі підтерті, як і бірки на самих кросівках-черевиках.
    Я не фахівець у питаннях хенду, але маютаку думку, що на відвертих підробках не писали б "Мейд ін Чайна", що було на тих всіх. А от аналогічні треки (Майд ін Чайна, виступаючий клей) бачив нові у магазині Екстрім (чи як там він?) що у Львові на пр. Чорновола замість Фокстроту під брендом Саломон за 670 (приблизно) грн. Імоірності, що їх хтось придбає є мало, і вони сміливенько попадуть у СТОК. І придбати їх через два роки за 200 грн буде можливо...
    • [ Re: Re: Re: Re: СТОК чи щось гірше? ] відповів(-ла) Da-Nazar 15:29:47 02/06/2007
     Щось я не вірно ціну вказав...
     Ось ті Саломони китайські з виступаючим клеєм:
     http://www.extremstyle.ua/show _item2.php?x_id=32047
     • [ Re: Re: Re: Re: Re: СТОК чи щось гірше? ] відповів(-ла) Ricoh 14:33:23 05/06/2007
      Добрі капці. Але я дуже сумніваюся, що вони будуть продаватися за 200 грн, а якщо будуть, тоді життя прекрасне :). Коли казав, що не може так коштувати, то малося на увазі дещо інше - маси взуття з бірками ессо, але чомусь на цегейці (може то для українського ринку із серії ексклюзив? :)). А те "made in china" є прктично на всіх товарах, чи то Vaude чи Deuter чи Salewa (купив собі наплечника з самого Уругваю Doite, то й він пошитий в Китаї). Часи такі.
      • [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: СТОК чи щось гірше? ] відповів(-ла) Da-Nazar 18:25:03 05/06/2007
       На фотці вони виглядають пристойно, а от в руках їх покрутив - однозначно не варті уваги. Таке враження, що у підвальному кооперативі початку 90-тих зроблені - проклейка не акуратна, шви не всюди рівні, ставлю також під сумнів якість мембрани та й всього решта. Адназначна_в_сток. Хоча... може й купить хтось...

       А то що все "Майд ін паблік републік Чайна", то я дещо засмучений.
       Тут виникло питання до "Волоцюжників": - а оті нові стоки італійські теж Чайна?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::