стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: самонадувний килим ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: На рахунок реклами і маркетингу ти не зовім мене проавильно зрооумів, я не проти реклами і прогресу, я про те, що коли вибираєш і купуєш товар потрібно перед тим, з деякою долей скепсису подумати, а чи дійсно воно таке надійне, зручне і довговічне як рекламують. Для прикладу то й же килимок. Раз є місця перегину, згину, значить там однознано буде: зношуватись швидше матеріал килимка, теплоізоляція буде значно, значно нижча, а додай яка буде теплоізоляція в місцях згину через 3-5 років? це якщо ходити в гори хоча б 2-3 рази на рік і в справжні походи. Не завжди щось нове є кращим за старе. І в деяких галузях, то й же туризм, часом важливіше надійність і простота, чим комфорт і новизна.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: самонадувний килим ]
    додав(-ла) Astrik [registered] 13:25:39 15/09/2006
    На рахунок реклами і маркетингу ти не зовім мене проавильно зрооумів, я не проти реклами і прогресу, я про те, що коли вибираєш і купуєш товар потрібно перед тим, з деякою долей скепсису подумати, а чи дійсно воно таке надійне, зручне і довговічне як рекламують. Для прикладу то й же килимок. Раз є місця перегину, згину, значить там однознано буде: зношуватись швидше матеріал килимка, теплоізоляція буде значно, значно нижча, а додай яка буде теплоізоляція в місцях згину через 3-5 років? це якщо ходити в гори хоча б 2-3 рази на рік і в справжні походи. Не завжди щось нове є кращим за старе. І в деяких галузях, то й же туризм, часом важливіше надійність і простота, чим комфорт і новизна.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::