стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ровер ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Яка різниця, хто їх виробляє. За таку ціну може продаватися хіба що китайське залізо, важке і нестійке. Краще не економ на гірському ровері, якщо він справді для мандрівок горами та складною місцевістю, бо доведеться жертвувати здоров"ям і нервами. А взагалі, тільки одна периферія для нормального ровера (гальма, перемички тощо) коштують більше, ніж 350 грн. Не кажучи про нормальну раму. Щоби їхати і не боятися за ровер і за себе тре приблизно викласти 300 у.о.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: ровер ]
  додав(-ла) Donner 18:39:41 03/07/2006
  Яка різниця, хто їх виробляє. За таку ціну може продаватися хіба що китайське залізо, важке і нестійке. Краще не економ на гірському ровері, якщо він справді для мандрівок горами та складною місцевістю, бо доведеться жертвувати здоров"ям і нервами. А взагалі, тільки одна периферія для нормального ровера (гальма, перемички тощо) коштують більше, ніж 350 грн. Не кажучи про нормальну раму. Щоби їхати і не боятися за ровер і за себе тре приблизно викласти 300 у.о.
  • [ Re: Re: ровер ] відповів(-ла) seliny 18:51:43 03/07/2006
   Звісно. Можна і більше. Але я не кажу, що тоті ровери кращі. Ні. Вони просто дешевші. Тож питання залишається. Хто ж їх виробляє?
   • [ Re: Re: Re: ровер ] відповів(-ла) vassia 14:46:59 04/07/2006
    для спуску V-брейки - необхідні, для підйому-бажано алюмінієва рама. Підсилені ободи. Можна в принципі і на Україні в гори їхати - питання чи далеко....


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::