стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Палатка Hannah Serak-S ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Проконсультуйте, хто користувався або мав справу з саме тою палаькою. Недавно придбав собі цю палатку і після того коли спрбував її розкласти в хатніх умовах побачив, що там дуже і дуже тоненьке дно. Скажіть будьласка то так має бути чи в комплект має входити ще якась підстилка. Боюсь, що в першому поході невеличка гілочка, камінчик або щось схоже і буде дірка :(. Скажіть як Ви виходили з тої ситуації, чи то так просто здається, а насправді воно міцне, чи мені не все додали до комплекту. Словом порадьте, підскажіть щось.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Палатка Hannah Serak-S ] додав(-ла) maluy 13:01:58 23/12/2005
  Проконсультуйте, хто користувався або мав справу з саме тою палаькою. Недавно придбав собі цю палатку і після того коли спрбував її розкласти в хатніх умовах побачив, що там дуже і дуже тоненьке дно. Скажіть будьласка то так має бути чи в комплект має входити ще якась підстилка. Боюсь, що в першому поході невеличка гілочка, камінчик або щось схоже і буде дірка :(. Скажіть як Ви виходили з тої ситуації, чи то так просто здається, а насправді воно міцне, чи мені не все додали до комплекту. Словом порадьте, підскажіть щось.
  • [ Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) yhirnyak 16:56:21 23/12/2005
   не бійся
  • [ Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) Roman_F 09:37:00 24/12/2005
   Ніяких підстилок в комплекті не буває. В мене теж така. Цілонічні зливи витримувала запросто (як зверху так і знизу). А поводитись зі всім треба акуратно (це не брезент, який все стерпить). Я в першому ж своєму поході, пропалив невелику дірочку пальником в тамбурі (швидко ховався від дощу, а пальник ще виявляється не остиг :)).
   • [ Re: Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) yhirnyak 12:48:41 24/12/2005
    це може єдина перевага брезенту - важче пропалити. по решті параметрів здається нейлонове дно не поступається
   • [ Re: Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) Astrik 16:14:14 24/12/2005
    У комплекті не буває, та окремо продаються (з такого ж матеріалу) як дно твого намету. Сам використовую і цілком задоволений тією підстилкою. Займає набагато менше місця ніж целофан, набагато легший, таки додатковий захист дна від гострих гілочок, вологи, і набагато менше маститься. Вартує така підстилка, в середньому в межах 10$. Використовую разом з наметом (Kelty Gunison 2)
  • [ Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) North 22:24:45 24/12/2005
   Маю великий Серак. Перше враження було таке саме :) Подальше юзання показало що все ОК. Тільки як сильний дощ, на стінках дна утворюється багато конденсату :(
  • [ Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) Roman 14:00:01 26/12/2005
   Я взяв шматок ТОВСТОЇ церати. З запасом, шоб і під тамбур ішла, і щоб краї можна було загнути між наметом і тентом догори. Таким чином захищає також від мокрої трави. Церата нонейм або вітчизняна коштуватиме гривень 8. Фірмова церата від поважних виробників - у кілька разів дорожче.
  • [ Re: Палатка Hannah Serak-S ] відповів(-ла) yura_3d 17:28:49 26/12/2005
   В мене Hannah Serak - просто супер. Ні з дном ні з верхом проблем нема. Використовував у міжсезоння коли багато дощу і снігу, нія ких проблем небуло.

   Ще правда якби її можна було розкладати - спочатку тент а потім середину, то взагалі би їй ціни небуло. А то, як паде сильний дощ, трохи важко розкласти, щоб середину не намочити.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::