стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Полар ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: В Hannah не Polartec а так званий Polarsoft - якийсь ханнівський аналог. У мене э командорівська фліска із звичайного флісу - http://commandor.com/clothes/f leece/kurtka_flis і ханнівська поларсофтова http://www.hannah.ru/sezona03/ polarsoft/cage.htm В принципі дуже вже великої різниці нема. Тільки ханнівська ще в місцях, які витираються укріплена вставками, замок YKK, рукави липучками гарно фіксуються. Ну ще матеріал візуально трохи іншої структури - в ханни звалюється мегше. А так взагалі дуже вже суттєвої різниці по теплових якостях я якось наразі не помітив. Хоча... Командорівському флісу вже півтора роки, а ханнівському - менше трьох місяців. Так що поживемо-побачимо. А наразі - різниця в приємних дрібницях ну і у розкрученості торгової марки, що і зумовлює різницю в ціні :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Полар ]
    додав(-ла) IrishHighlander [registered] 12:44:27 18/12/2005
    В Hannah не Polartec а так званий Polarsoft - якийсь ханнівський аналог. У мене э командорівська фліска із звичайного флісу - http://commandor.com/clothes/f leece/kurtka_flis і ханнівська поларсофтова http://www.hannah.ru/sezona03/ polarsoft/cage.htm В принципі дуже вже великої різниці нема. Тільки ханнівська ще в місцях, які витираються укріплена вставками, замок YKK, рукави липучками гарно фіксуються. Ну ще матеріал візуально трохи іншої структури - в ханни звалюється мегше. А так взагалі дуже вже суттєвої різниці по теплових якостях я якось наразі не помітив. Хоча... Командорівському флісу вже півтора роки, а ханнівському - менше трьох місяців. Так що поживемо-побачимо. А наразі - різниця в приємних дрібницях ну і у розкрученості торгової марки, що і зумовлює різницю в ціні :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::