стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: (Hannah Serak)VS(Hannah Target)VS(Pinguin Bora 3) ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: А ти нашо порівнюєш намети різних класів і, відповідно, цінових категорій? Хана Тарджет - клас аутдор, Серак - Едвенчер. У них різні характеристики і матеріали. Щодо Пінгвіна нічого не можу сказати. Сам користуюсь вже четвертий рік Hannah Target 3+1. Непоганий намет, але: тент занадто близько до внутрішнього намету; на 3-й рік використання (досить активного) почали текти шви на тенті; молнії у Хани - г-но, летять дуже швидко; намет не годиться для зимових походів (хоч і пройшов зі мною 5 днів); Кавказ витримав. Конденсат буде з"являтися на БУДЬ ЯКОМУ тенті. Питання тільки в тому, чи достатня відстань між тентом і внутрішнім наметом, щоб останній лишився сухим.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: (Hannah Serak)VS(Hannah Target)VS(Pinguin Bora 3) ]
    додав(-ла) Дмитро_С [registered] 00:35:20 30/08/2005
    А ти нашо порівнюєш намети різних класів і, відповідно, цінових категорій? Хана Тарджет - клас аутдор, Серак - Едвенчер. У них різні характеристики і матеріали. Щодо Пінгвіна нічого не можу сказати. Сам користуюсь вже четвертий рік Hannah Target 3+1. Непоганий намет, але: тент занадто близько до внутрішнього намету; на 3-й рік використання (досить активного) почали текти шви на тенті; молнії у Хани - г-но, летять дуже швидко; намет не годиться для зимових походів (хоч і пройшов зі мною 5 днів); Кавказ витримав. Конденсат буде з"являтися на БУДЬ ЯКОМУ тенті. Питання тільки в тому, чи достатня відстань між тентом і внутрішнім наметом, щоб останній лишився сухим.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::