стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ засоби догляду за шкірою :) ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: привіт товариші

Хто має досвід використання, або якими пропитками користуєтья зараз для догляду за замшею і нубуком, поділіться думкою. Які вони бувають?
Я купив якийсь SITIL (turkey), аерозоль на лаковій основі. Він дійсно працює, вода не чіпляється навіть після долання болота. Але мучить одне "но", колись я використовував крем до зимового взуття (наносився губкою,"але блищіло".) Так через деякий час шкіра потріскала. Не дайте вгробити взуття.
Дякую.
Все спілкування на дану тему
 1. [ засоби догляду за шкірою :) ] додав(-ла) white [moderator] 11:29:19 26/07/2005
  привіт товариші

  Хто має досвід використання, або якими пропитками користуєтья зараз для догляду за замшею і нубуком, поділіться думкою. Які вони бувають?
  Я купив якийсь SITIL (turkey), аерозоль на лаковій основі. Він дійсно працює, вода не чіпляється навіть після долання болота. Але мучить одне "но", колись я використовував крем до зимового взуття (наносився губкою,"але блищіло".) Так через деякий час шкіра потріскала. Не дайте вгробити взуття.
  Дякую.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:04:00 28/07/2005
   Для обличчя моя дружина використовує OLEY гарно зволожує і вітамінізує або жNivea Visage.
   Для рук Vaseline котрий містить вітамін Е і мінерали.
   Від загару використавує крем компанії Senita але порібно самому вже визначити "фактор загару".
   Я ж для взуття використовував такі засоби:
   Nikwax nubuck & suede
   Nikwax fabric & leather
   Засіб придставляє білу речовину у рідкому стані, дуже нагадує розчинений у воді клей ПВА, навіть по запаху подібний. Ціна за бутилку 125ml - 7-8$. В середньому мені вистачило на два сезони. Сезон в мене (один зимовий похід на 4-5 дні, один два весняних на 2-3 дні, так само літом і осінню, літом додатково може бути похід на 7-10 дні)
   Взагалі рідинні засоби захисту від вологи краще наносити на взуття з нобуку, замші, шліфованої шкіри. На цей тип матеріалів засіб добре лягає і впитується. В цілому NikWax ом залишився задоволеним. Порада- я наношу засіб на поверхню взуття, але перед тим обовязково мию взуття теплою водою очищаючи шкіру від жиру бруду і т ін. після того як взуття висохне починаю наносити засіб. спочатку перший шар, взутя знову висохло, потім другий, знову висохло а тоді третій і знову до повного висохання. Після чого був пройдений 5 денний зимовий похід у грудні 2003 на Піп Іван Марм. В кінці походу взуття залишилось практично сухе, додаткової просушки за час походу практично не було. Взуття наніч у спальник не ховалось :). Це все тестувалось на взутті Scarpa Manta M4.
   Для взуття з гладкою шкірою або іншими гладкими поверхнями я б радив застосовувати засоби у вигляді пасти. Також білого кольору але більше вже нагадують крем для рук чи обличчя. Часом можна і переплутати. Але ці пастові засоби будуть краще втиратись і лягати на гладку поверхню взуття.
   Так от серед пастових засобів випробовував (з 04 по 10 липня 2005р у районі Чивчин Мармароси гір) засіб компанії Granger’s "G-Wax". Після нанесення на взуття черевики почали блищати, Але чесно кажучи взуття з цим засобом довго не витримало.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:20:37 28/07/2005
   Можливо тому що я поклав лише один шар, можливо ще чомусь, поки що незнаю треба буде ще декілька разів випробувати тоді вже появиться якась тенденція і якісь спостереження. Але в перший день походу я повнісю з черевиками заходив у річку- витримало, а на другий, третій день вже так не тримало, можливо час від часу у поході потрібно поновлювати засіб... ?
   Засіб Gwax також вартує 7-8$ але за 100ml баночку.
   Взагалі виробники взуття рекомендують не використовувати засобів водостійкості на жировій і силіконовій основі( забиваються пори шкіри), а використовувати на водяній .
   Також взуття не рекомендують сушити на вогні - руйнується структура шкіри. Якщо вже на вогні то на достатній віддалі від вогню щоби долоня відчувала легке тепло.
   І на останок декілька лінків на виробників цих засобів:
   <www.grangersusa.com>
   <www.nikwax-usa.com>
   Удачі, якщо хтось використовував щось інше, також з радістю почитаю.
  • [ Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 06:24:00 28/07/2005
   http://www.grangersusa.com
   http://www.nikwax-usa.com
   • [ Re: Re: засоби догляду за шкірою :) ] відповів(-ла) Astrik 05:29:50 04/09/2005
    Придбав новий засіб для захисту взуття від вологи - SNO-SEAL.
    Засіб американської компанії ATSKO INC. Засіб знаходиться у пластиковій 200г банці, сам засіб представляє пастовидну речовину жовтуватого кольору. Компанія заявляє, що засіб виготовлено на основі бджолиного воску і позиціонує його на чотири сезони.
    Цей засіб, я ще ненаносив на взуття, і не тестував в реальних походних умовах. Тому більш розширеної інформації про цей засіб немаю. Після першого ж тестування обовязково допишу свої враження.
    Для більш детальної інформації про цей і інші засоби цієї компанії можна глянути тут: http://www.atsko.com


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::