стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Ночівля в 2х спальниках ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Добро всім дня! Виникла наступна ситуація: Друг запрошує на святкування ДН в гори, але в мене немає теплого спальника. Хотів би порадитись з вами чи реально зимою в колибі, на висоті 1,5км, переночувати в 2х легких спальниках (Пінгвін Мікра + бюджетного типу з екстремальною температурою десь +2) + в теплому одязі?
Все спілкування на дану тему
  1. [ Ночівля в 2х спальниках ] додав(-ла) oleksiyko 21:51:28 11/02/2010
    Добро всім дня! Виникла наступна ситуація: Друг запрошує на святкування ДН в гори, але в мене немає теплого спальника. Хотів би порадитись з вами чи реально зимою в колибі, на висоті 1,5км, переночувати в 2х легких спальниках (Пінгвін Мікра + бюджетного типу з екстремальною температурою десь +2) + в теплому одязі?
    • [ Re: Ночівля в 2х спальниках ] відповів(-ла) Tasic 08:11:59 12/02/2010
      Реально. Якось довелося ночувати на -30 в обсерваторії у літньому спальникові (звідки мені було тоді знати, що бувають ще зимові :). Але натягнув на себе усе, що мав + лижний комбінезон :). Тільки дуже вважайте на спину. Керемат бажано потовстіше, як нема - то 2 шт. На ноги 2-3 пари теплих шкарпеток, бажано шерстяних і вільних, щоб пальці не стискали. Не у взутті! У взутті можна перетиснути судини і при зниженні температури на кінцівки то позитивно не впливає. Також не люблять переохолодження коліна. То - незворотнє, за десяток-другий років дасться чути (тьху-тьху). Тому з одягом краще переборщити у рюкзакові, ніж перемерзнути.

      То Ваше здоров’я, вважєйте. Спальника можна і винайняти
    • [ Re: Ночівля в 2х спальниках ] відповів(-ла) smarn 14:06:28 12/02/2010
      постійно сплю у двох спальниках, правда обидва до -5 комфорт, вважаю їх теплішими ніж один зимовий. Тай ви в колибі будете спати, то вже пічку пильнуйте вночі і буде вам тепло.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::