стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Спорядження"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Ночівля в 2х спальниках ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Реально. Якось довелося ночувати на -30 в обсерваторії у літньому спальникові (звідки мені було тоді знати, що бувають ще зимові :). Але натягнув на себе усе, що мав + лижний комбінезон :). Тільки дуже вважайте на спину. Керемат бажано потовстіше, як нема - то 2 шт. На ноги 2-3 пари теплих шкарпеток, бажано шерстяних і вільних, щоб пальці не стискали. Не у взутті! У взутті можна перетиснути судини і при зниженні температури на кінцівки то позитивно не впливає. Також не люблять переохолодження коліна. То - незворотнє, за десяток-другий років дасться чути (тьху-тьху). Тому з одягом краще переборщити у рюкзакові, ніж перемерзнути.

То Ваше здоров’я, вважєйте. Спальника можна і винайняти
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Ночівля в 2х спальниках ]
    додав(-ла) Tasic 08:11:59 12/02/2010
    Реально. Якось довелося ночувати на -30 в обсерваторії у літньому спальникові (звідки мені було тоді знати, що бувають ще зимові :). Але натягнув на себе усе, що мав + лижний комбінезон :). Тільки дуже вважайте на спину. Керемат бажано потовстіше, як нема - то 2 шт. На ноги 2-3 пари теплих шкарпеток, бажано шерстяних і вільних, щоб пальці не стискали. Не у взутті! У взутті можна перетиснути судини і при зниженні температури на кінцівки то позитивно не впливає. Також не люблять переохолодження коліна. То - незворотнє, за десяток-другий років дасться чути (тьху-тьху). Тому з одягом краще переборщити у рюкзакові, ніж перемерзнути.

    То Ваше здоров’я, вважєйте. Спальника можна і винайняти


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::