стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Плісце, 28-29 липня ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Дуже велике прохання до всіх! Якщо все-таки з франківська не набереться багато людей на автобус, тоді давайте визначимося, хто в неділю вертатися буде. Бо останній транспорт з Осмолоди в 14:00. Киянам і Львів"янам всеодно, мабуть, до Франківська треба буде їхати. Тому давайте підрахуємо приблизну кількість людей, котрі будуть вертатися в Франківськ і я спробую домовитися, щоб автобус нас бодай забрав звідти (десь в 19-20 годині, скажімо). То буде дуже зручно, як на мене. Просто дуже не хочу в 2-й годині рвати звідти, а залишитися до понеділка - ніяк, робота.... Тож прошу відписуватися.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Плісце, 28-29 липня ]
  додав(-ла) slouko [registered] 13:12:14 19/07/2007
  Дуже велике прохання до всіх! Якщо все-таки з франківська не набереться багато людей на автобус, тоді давайте визначимося, хто в неділю вертатися буде. Бо останній транспорт з Осмолоди в 14:00. Киянам і Львів"янам всеодно, мабуть, до Франківська треба буде їхати. Тому давайте підрахуємо приблизну кількість людей, котрі будуть вертатися в Франківськ і я спробую домовитися, щоб автобус нас бодай забрав звідти (десь в 19-20 годині, скажімо). То буде дуже зручно, як на мене. Просто дуже не хочу в 2-й годині рвати звідти, а залишитися до понеділка - ніяк, робота.... Тож прошу відписуватися.
  • [ Re: Re: Re: Плісце, 28-29 липня ] відповів(-ла) slouko 14:27:13 21/07/2007
   Люди добрі, ну відгукніться!!!! Невже ніхто не думає про добирання назад, невже ні в кого немає ліміту часу?! До четверга треба написати заяву на виділення автобуса. Треба знати, чи набереться хоча б трохи людей.

Писати в форумах можуть тільки зареєстровані користувачі.

Якщо Ви зареєстровані на сайті - введіть свій логін і пароль у формі аутентифікації нагорі сторінки (якщо Ви логуєтеся з чужого комп"ютера - приберіть галочку "пам'ятати мене" і тоді, навіть якщо забудете прикінці роботи натиснути кнопку "Вийти", Ваша автентифікація на цьому комп'ютері знищиться як тільки Ви закриєте вікна броузера з відкритими сторінками karpaty.com.ua).

Якщо не зареєстровані - зареєструйтеся.

до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Вхід

На превеликий жаль, система Вас не упізнала :-(

   логін
   пароль

пам'ятати мене

Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::