стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Gorgany Race 2007 ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Що справді є повністю чищений шлях з Яйка на Молоду? Про таке мріялось, але дивлячись здалека на море жерепу, було трохи страшно пробувати. Розкажіть, будь-ласочка, де та стежка є.
От тількит ніяк не можу зрозуміти нарікання на долину Росохана. Ще ж справжня горганська краса. Навіть чищена стежка такого щастя не завжди замінить:-)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Gorgany Race 2007 ]
  додав(-ла) www.gorgany.com [registered] 23:09:54 05/06/2007
  Що справді є повністю чищений шлях з Яйка на Молоду? Про таке мріялось, але дивлячись здалека на море жерепу, було трохи страшно пробувати. Розкажіть, будь-ласочка, де та стежка є.
  От тількит ніяк не можу зрозуміти нарікання на долину Росохана. Ще ж справжня горганська краса. Навіть чищена стежка такого щастя не завжди замінить:-)
  • [ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ] відповів(-ла) vasyl 12:56:23 06/06/2007
   Від 2002 року є розчищена стежка відразу за Поганцем і далі через Укерні, Сиваню Лолінську та Молоду опускається до ур.Кругле (долина Молодої). Інфо про це було ВСЮДИ і не хоче про це знати тільки той, хто спеціально не хоче ходити стежками.
   З Яйка Іл. треба падати на перемичку і звідти підніматись вверх на Поганець. Даний відрізок є в планах на прочищення, але не впевнений, що це буде цього року.
   Саме про це я казав дівчині. Ви ж повели, очевидно, по райтштоку зліва (який виглядає краще ніж стежка вверх, на якому ще має бути джерело) і далі впали в долину Росохана.
  • [ Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ] відповів(-ла) rstm 11:48:35 07/06/2007
   Андрію, а що ти намалював маршрут гонки сидячи вдома за компом, а тепер хочеш загнати туди людей і послухати що вони про це все думають?
   • [ Re: Re: Re: Re: Gorgany Race 2007 ] відповів(-ла) www.gorgany.com 23:08:57 09/06/2007
    Жартуєш, Ростику:-) Маршрут перевірений і гарантовано прохідний. Наступного тижня повісимо на сайті, трохи детальнішу інфо по кп, куди ходити, куди не ходити, призовий фонд, таке інше. Примусове стахування нахаляву від "Універсальної". Отож, переживати нема про що:-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::