стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Супермарафон ] повідовив(-ла) ---
Текст повідомлення: Привіт з Тернополя! Супермарафон відбудеться! і це факт, отож знову нагадую - якщо у вас є сила, можливість і, головне, бажання, то ми чекаємо на вас 27 травня на центральному майдані Тернополя, якщо будуть бажаючі з інших міст, то подайте інфо чи просто смс на номер 80663068333(це я:) і ми вас зустрінемо, якщо ви зі славного міста Львова, то дамо координати людей, що будуть виїжджати в суботу. Ніби усе, крм того на місці Старту-Фінішу (Театральний майдан) під час змагу будуть проводитися презентації різноманітних молодіжних організацій, а переможці (усі, хто дістанеться фінішу своїми ніжками:) будуть нагороджені грамотами та, можливо, призами від однієї з організацій!
Чекаємо в Тернополі!
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Супермарафон ]
    додав(-ла) Romik z.r. [registered] 16:47:36 23/05/2006
    Привіт з Тернополя! Супермарафон відбудеться! і це факт, отож знову нагадую - якщо у вас є сила, можливість і, головне, бажання, то ми чекаємо на вас 27 травня на центральному майдані Тернополя, якщо будуть бажаючі з інших міст, то подайте інфо чи просто смс на номер 80663068333(це я:) і ми вас зустрінемо, якщо ви зі славного міста Львова, то дамо координати людей, що будуть виїжджати в суботу. Ніби усе, крм того на місці Старту-Фінішу (Театральний майдан) під час змагу будуть проводитися презентації різноманітних молодіжних організацій, а переможці (усі, хто дістанеться фінішу своїми ніжками:) будуть нагороджені грамотами та, можливо, призами від однієї з організацій!
    Чекаємо в Тернополі!


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::