стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Акція відновлення будинку під Паренками ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Шановне товариство! Відбулись певні зміни.Матеріали плануємо вивезти цього тижня,наступного не буде можливості,оскільки з тієї місцевості забирають трактори.Дата проведення акції не змінюється.Дехто приїде 25-го в пятницю,прийдеться добиратись своїм ходом.Більшість приїде в суботу 26-го.Зустріч в командира Осмолодського рятувального загону Віктора Худяка,після 10 год. ранку.Буде організовано вантажівку,яка всіх привезе до місця підйому.Беріть з собою намети,та все потрібне.Також є питання,чи серед волонтерів є столяри,та будівельники? Це потрібне для організації роботи.Було б добре,щоб хтось взяв сокиру, молоток,рулетку,олівець.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Акція відновлення будинку під Паренками ]
    додав(-ла) fitsak [registered] 14:56:10 15/05/2012
    Шановне товариство! Відбулись певні зміни.Матеріали плануємо вивезти цього тижня,наступного не буде можливості,оскільки з тієї місцевості забирають трактори.Дата проведення акції не змінюється.Дехто приїде 25-го в пятницю,прийдеться добиратись своїм ходом.Більшість приїде в суботу 26-го.Зустріч в командира Осмолодського рятувального загону Віктора Худяка,після 10 год. ранку.Буде організовано вантажівку,яка всіх привезе до місця підйому.Беріть з собою намети,та все потрібне.Також є питання,чи серед волонтерів є столяри,та будівельники? Це потрібне для організації роботи.Було б добре,щоб хтось взяв сокиру, молоток,рулетку,олівець.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::