стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Акція відновлення будинку під Паренками ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: акція відбулась, прибуло біля 40 учасників з Долини, Калуша, Івано-Франківська, Львова, а також 3 представників Корпусу Миру з США. Вдалося: винести всі матеріали, поміняти покриття даху, перестелити підлогу в передпокої та частково у кімнаті, зашелювати боковини, переробити та розширити нари. Світлини будуть завтра. Всім дякуємо! Особливо небесній канцелярії (за бездощову погоду). На хатинці залишилось кілька волонтерів, аби завершити всі роботи.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Акція відновлення будинку під Паренками ]
  додав(-ла) Юрко [registered] 19:51:03 27/05/2012
  акція відбулась, прибуло біля 40 учасників з Долини, Калуша, Івано-Франківська, Львова, а також 3 представників Корпусу Миру з США. Вдалося: винести всі матеріали, поміняти покриття даху, перестелити підлогу в передпокої та частково у кімнаті, зашелювати боковини, переробити та розширити нари. Світлини будуть завтра. Всім дякуємо! Особливо небесній канцелярії (за бездощову погоду). На хатинці залишилось кілька волонтерів, аби завершити всі роботи.
  • [ Re: Re: Re: Акція відновлення будинку під Паренками ] відповів(-ла) fitsak 21:07:23 30/05/2012
   ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, хто прибув на акцію. Нас було 49 учасників зі : Львова, Калуша, Івано-Франківська, Долини, Києва, Росільної, Синельникова, Стрия, Осмолоди. Таким гуртом вдалось винести 120 дощок, 32 листа бляхи, та безліч іншого матеріалу та інструментів, незважаючи на те,що все це потрібно було носити близько 4 км. Вдалось замінити покрівлю, зашелювати боковини, замінити підлогу в придбаннику,та частково в кімнаті, також замінилось частково стелю над пічкою, встановили нові лежаки. Також прибралось територію від сміття.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::