стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ЖИВА ВОДА - 2004. СПIЛЬНI ДII ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Пакет iнформацiйних матерiалiв про екологiчний стан рiчок та можливостi громадськостi щодо iх збереження, пiдготовлений на основi досвiду НЕЦУ та iнших членiв УРМ (акцii "Жива вода - 96" та "Жива вода - 98. До чистих джерел"), а також щодо участi в акцii буде пiдготовлено та розiслано додатково. Пiсля проведення акцii плануeться видання популярноi брошури з викладом узагальнених результатiв акцii. На основi наданих анкет та пропозицiй, буде пiдведено та широко розповсюджено пiдсумки акцii, а також проведено конкурс на кращу участь у акцii. Усiх, хто бажаe взяти участь в акцii, просимо надiслати анкети учасника не пiзнiше 15 березня 2004 року. Анкети учасника акцii "Жива вода - 2004. Спiльнi дii" можна надсилати у будь-який зручний спосiб: факсом, електронною або звичайною поштою.
За формою анкети можна звертатись :)
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: ЖИВА ВОДА - 2004. СПIЛЬНI ДII ]
    додав(-ла) Veslo [registered] 10:27:12 16/02/2004
    Пакет iнформацiйних матерiалiв про екологiчний стан рiчок та можливостi громадськостi щодо iх збереження, пiдготовлений на основi досвiду НЕЦУ та iнших членiв УРМ (акцii "Жива вода - 96" та "Жива вода - 98. До чистих джерел"), а також щодо участi в акцii буде пiдготовлено та розiслано додатково. Пiсля проведення акцii плануeться видання популярноi брошури з викладом узагальнених результатiв акцii. На основi наданих анкет та пропозицiй, буде пiдведено та широко розповсюджено пiдсумки акцii, а також проведено конкурс на кращу участь у акцii. Усiх, хто бажаe взяти участь в акцii, просимо надiслати анкети учасника не пiзнiше 15 березня 2004 року. Анкети учасника акцii "Жива вода - 2004. Спiльнi дii" можна надсилати у будь-який зручний спосiб: факсом, електронною або звичайною поштою.
    За формою анкети можна звертатись :)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::