стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: ВОРОХТА ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Я знаю, де у Ворохті зупинитися приватно і відносно недорого. 2 роки назад це було по 6-7 гривень за добу. У будинку на другому поверсі є 6 ліжок. Але ж можна і в спальниках на підлозі, якщо більше людей. З Ворохти колись я ходив на Говерлу через Кукіль, де була (а може і зараз є) колиба, по старому кордону. Але то літом. Ходив і на Пожижевську (то вже в лютому), де також можна переночувати на університетській станції, якщо зі спальником (бо в тій кімнаті не опалюється). А рятувальники праві -- в районі Говерли зимою по кілька чоловік-подорожників кожен рік пропадало (місцеві гуцули мені розповідали в деталях), і знаходили їх лише весною.
А в Маняві колись також мені довелося бути і ночував там в монастирі. Ігумен там нібито доброзичливо ставиться до подорожників. Словом, треба кудись 6 березня іти!!!
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: ВОРОХТА ]
  додав(-ла) jaroslav [registered] 19:49:43 25/02/2004
  Я знаю, де у Ворохті зупинитися приватно і відносно недорого. 2 роки назад це було по 6-7 гривень за добу. У будинку на другому поверсі є 6 ліжок. Але ж можна і в спальниках на підлозі, якщо більше людей. З Ворохти колись я ходив на Говерлу через Кукіль, де була (а може і зараз є) колиба, по старому кордону. Але то літом. Ходив і на Пожижевську (то вже в лютому), де також можна переночувати на університетській станції, якщо зі спальником (бо в тій кімнаті не опалюється). А рятувальники праві -- в районі Говерли зимою по кілька чоловік-подорожників кожен рік пропадало (місцеві гуцули мені розповідали в деталях), і знаходили їх лише весною.
  А в Маняві колись також мені довелося бути і ночував там в монастирі. Ігумен там нібито доброзичливо ставиться до подорожників. Словом, треба кудись 6 березня іти!!!
  • [ Re: Re: ВОРОХТА ] відповів(-ла) jarko 09:07:32 26/02/2004
   Це чудово, друже, але врахуй, що нам потрібно поселити у Ворохті 40-45 осіб. Отже, не виключено, що розмістимось на двох базах, розташованих поруч, а хто хоче у приватному секторі - без проблем. Щодо Маняви: хто ходив на водоспад взимку? Скільки часу це займе, ( восени туди-назад + там - 4 год.) можемо не встигнути...
   • [ Re: Re: Re: ВОРОХТА ] відповів(-ла) jaroslav 12:00:40 26/02/2004
    А виїзд таки 6 березня автобусом зі Львова до Ворохти? Це ж півдня втрачати на дорогу. А як інші варіанти? Наприклад, 5 березня увечері Чернівецьким поїздом до Коломиї, а звідти Рахівською електричкою через Микуличин і Яремчу. Прибуває до Ворохти десь коло півдня. Або інший -- Рахівським поїздом зі Львова прямо до Ворохти.
    • [ Re: Re: Re: Re: ВОРОХТА ] відповів(-ла) jarko 12:39:38 26/02/2004
     Якби нас їхало кілька осіб, ми б так і зробили. А ми веземо велику групу, і зовсім не витрачаєм півдня на дорогу, а їдемо своїм автобусом саме туди, куди нам потрібно - до каньйону, до скелі, на перевал під Костричу, в Крилос чи Галич зрештою...


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::