стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Акції"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Помічники є і вірю вони будуть.Так пише джек і я так думаю.Просто їх не треба Василь,своїм некомунекабельним характером, відлякувати.Перекрили ми хатину під Г.Яйко,носячи листи металопрофілю не 2,5км,а 6,0км на собі. І не за гроші гранту,а за свої власні. А де була Василь ,Твоя обіцяна допомога фізична і грошова.З цієї причини і не було мене під час акції на будиночку під г.Висока.Якщо робити то робити,а не підставляти всякими звинуваченнями.(він перекриє будиночок хіба ,що листочками з блокноту),читай для впевноності попередні теми.А хатинка під аршицею думаю теж буде,якщо Ти небудеш до всіх дзвонити і відговорювати від акції.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ]
  додав(-ла) poljana48 [registered] 14:21:33 16/06/2010
  Помічники є і вірю вони будуть.Так пише джек і я так думаю.Просто їх не треба Василь,своїм некомунекабельним характером, відлякувати.Перекрили ми хатину під Г.Яйко,носячи листи металопрофілю не 2,5км,а 6,0км на собі. І не за гроші гранту,а за свої власні. А де була Василь ,Твоя обіцяна допомога фізична і грошова.З цієї причини і не було мене під час акції на будиночку під г.Висока.Якщо робити то робити,а не підставляти всякими звинуваченнями.(він перекриє будиночок хіба ,що листочками з блокноту),читай для впевноності попередні теми.А хатинка під аршицею думаю теж буде,якщо Ти небудеш до всіх дзвонити і відговорювати від акції.
  • [ Re: Re: Хатина під Аршицею до EURO 2012 ] відповів(-ла) vasyl 19:22:51 17/06/2010
   Мироне, що ти несеш?! То знову після наливочки? Заспокойся! Найближчі роки рекомендуватиму тільки тебе як головного громадського будівничого в Карпатах :).
   Щодо хатинки під Аршицею, то я маю право сказати свою думку людям, які мене питають про це, і яку я зовсім не навязую. При прийнятті рішень мудра людина послухає не лишень того, хто багато хоче зробити.
   Основна причина - не варто будувати хатки для браконєрів з Липовиці, Суходола та інших прилеглих сіл!!! Їх не могли приструнити при радянській владі, а ти хочеш це підтримати???Для початку хоча б збирається ВСЯ інформація про доцільність будівництва, а не тільки тому що я хочу. Якщо хочеш САМ, то бери і будуй САМ. В себе на подвірї.
   Я закликаю залишити Аршицю досвідченим і навченим туристам, а не всяким пройдисвітам, які сидітимуть на тій хаті матрасами. Ентузіасти-львівяни вже погодились з думкою, що не варто прорізати стежку Аршицею і залишити верхи малопрохідними, та ще й долучились до перекриття хатки під Високою.
   А тобі пропоную власні амбіції реалізувати на пошкодженій хатинці під Гургулатом, і збитись з цієї теми. Місцезнаходження її по моїм координатам надіюсь вже знайшов :).


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::