стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Транспорт, добирання і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Дизель до Квасів ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Ну навіщо було писати, якщо не володієте ситуацією? Я розраховував о 9-й виїхати на "Раховозі" з Квасів, але на станції мені повідомили, що "Раховоз" не буде ходити з Рахова до Франківська ще до 1 червня, до сих пір - тільки до Ворохти як з Франківська, так і з Рахова, де треба робити пересадку на дизель Франківськ - Ворохта з 2-годинним очікуванням. Отже "Раховоз" до Рахова НЕ ХОДИТЬ ДО СИХ ПІР. Довелося змінювати плани. І, доречі, давати номер телефону без коду міста - вияв неповаги до запитувача, бо хто зна в якому місті знаходиться ця Довідкова: у Франківську, Рахові чи Квасах?
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Дизель до Квасів ]
  додав(-ла) Один [registered] 10:16:41 05/05/2010
  Ну навіщо було писати, якщо не володієте ситуацією? Я розраховував о 9-й виїхати на "Раховозі" з Квасів, але на станції мені повідомили, що "Раховоз" не буде ходити з Рахова до Франківська ще до 1 червня, до сих пір - тільки до Ворохти як з Франківська, так і з Рахова, де треба робити пересадку на дизель Франківськ - Ворохта з 2-годинним очікуванням. Отже "Раховоз" до Рахова НЕ ХОДИТЬ ДО СИХ ПІР. Довелося змінювати плани. І, доречі, давати номер телефону без коду міста - вияв неповаги до запитувача, бо хто зна в якому місті знаходиться ця Довідкова: у Франківську, Рахові чи Квасах?
  • [ Re: Re: Re: Дизель до Квасів ] відповів(-ла) Ed.ua 18:34:52 05/05/2010
   Щось я зовсім заплутався.
   1. Чи протягом останніх 1-2-3-4-5-6... сти місяців в розкладі руху цього потягу відбулись якісь зміни?
   2. В з в’язку з "Отже "Раховоз" до Рахова НЕ ХОДИТЬ ДО СИХ ПІР" питання: Чи доходить нічний поїзд (3:20 з Франківська) до Рахова? Бо довідка дає іншу інфу про добирання з т.Ф в т. Р.
   • [ Re: Re: Re: Re: Дизель до Квасів ] відповів(-ла) Один 13:03:32 06/05/2010
    Як повідомили на вокзалі у Квасах (у Івано-Франківську каси взагалі були чомусь зачинені) прямий дизель о 9.10 мав би почати ходити вже з 1 травня, про що навіть вивісили об’яву, але там передумали і дату початку перенесли на 1 червня, тобто зараз о дев’тій прямий дизель з Квасів до Франківська не ходить (напевно немає і з Франківська до Квасів). Необхідна пересадка з очікуванням у Ворохті (Івано-Фр. - Ворохта, далі Ворохта - Рахів). Може вночі і ходять прямі дизелі, не знаю, мене цікавив тільки денний розклад. До Рахова Ви все одно потрапите, хіба що з пересадкою.
    • [ Re: Re: Re: Re: Re: Дизель до Квасів ] відповів(-ла) Ed.ua 13:48:01 06/05/2010
     Дякую! Проясняється! Відов ніц ся не змінилось, до станції Рахів (Білин, Кваси, Свидовець, Ясіня, Вороненко,...) нічним їдеться "прямо", відповідно до генеральних змін від 6.07.2009 p, (див. минулорічні теми в форумі "Транспорт,...") з деякими +/- часовими варіаціями від http://i051.radikal.ru/0906/e7 /1ddee1d7b6a3.gif , а назад як підказує Ваш практичний досвід.
  • [ Re: Re: Re: Дизель до Квасів ] відповів(-ла) wolods@gmail.com 23:01:19 05/05/2010
   Пити треба менше.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::