Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Руська-Братківська ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Однозначно.
тo sobashko@gmail.com :
-Боюсь, що результат опитування місцевих лісників, єгерів легко прогнозований.
Моя думка:
Стосовно різних назв, то зверніть увагу на те , що згадана вершина ще у бутності Братківською Малою у дорадянські часи була задіяна для геодезичних розрахунків, на ній зазначено опорний тригонометричний пункт.
Статус геопривязки цієї висоти залишився і в системі генштабівських геодезичних сіток, а тому дана висота-вершина входила у відповідний реєстр. З цієї причини малоймовірно, що совітські топографи допустили помилку: не помітили Братківську Малу а Руську перенесли на її місце.
В той час як на Братківській В. був теж тріанг і вона теж фігурувала в реєстрі то простіше і зручніше для потреб геодезії було щоб для конкретики назви сусідньої вершини не дублювалася, а по тому Братківській Малій присвоїли назву Руська.
Не може бути?
А погляньте на мапу вище. Сивуля М. та Сивуля В.- та сама ситуація. Геодезичний пунк по причині зручності побудовано на Сивулі М., відтак на генштабівках давня, усталена назва Сивуля В. пропадає, а там де є геопункт появляється назва Сивуля (без "Мала") а Лопушна (що на WIG має висоту 1772) переноситься на місце Сивулі В. (1836) а сама висота, де була Лопушна вже взагалі не фігурує ні на півкілометрівках ні на кілометрівках. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Руська-Братківська ]додав(-ла)Ed.ua00:11:54 06/01/2013 Однозначно.
тo sobashko@gmail.com :
-Боюсь, що результат опитування місцевих лісників, єгерів легко прогнозований.
Моя думка:
Стосовно різних назв, то зверніть увагу на те , що згадана вершина ще у бутності Братківською Малою у дорадянські часи була задіяна для геодезичних розрахунків, на ній зазначено опорний тригонометричний пункт.
Статус геопривязки цієї висоти залишився і в системі генштабівських геодезичних сіток, а тому дана висота-вершина входила у відповідний реєстр. З цієї причини малоймовірно, що совітські топографи допустили помилку: не помітили Братківську Малу а Руську перенесли на її місце.
В той час як на Братківській В. був теж тріанг і вона теж фігурувала в реєстрі то простіше і зручніше для потреб геодезії було щоб для конкретики назви сусідньої вершини не дублювалася, а по тому Братківській Малій присвоїли назву Руська.
Не може бути?
А погляньте на мапу вище. Сивуля М. та Сивуля В.- та сама ситуація. Геодезичний пунк по причині зручності побудовано на Сивулі М., відтак на генштабівках давня, усталена назва Сивуля В. пропадає, а там де є геопункт появляється назва Сивуля (без "Мала") а Лопушна (що на WIG має висоту 1772) переноситься на місце Сивулі В. (1836) а сама висота, де була Лопушна вже взагалі не фігурує ні на півкілометрівках ні на кілометрівках.