Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Яйко-Молода ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: З Долини в Мислівку можна або автобусом (маршруткою), які в сторону Міжгір’я-Хуст їдуть. З самого ранку здається немає, ближче до обіду.
Або таксі можна взяти. Два роки тому коштувало 80 грн (четверо з рюкзаками залізли). Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Яйко-Молода ]додав(-ла)Sergiy L.16:03:29 27/07/2012 З Долини в Мислівку можна або автобусом (маршруткою), які в сторону Міжгір’я-Хуст їдуть. З самого ранку здається немає, ближче до обіду.
Або таксі можна взяти. Два роки тому коштувало 80 грн (четверо з рюкзаками залізли).
[ Re: Re: Яйко-Молода ]відповів(-ла)pid_mostom15:38:14 29/07/2012 дякую за інформацію (щоправда, прочитав уже після повернення :)!
Дозволю собі в цій гілці висловити короткі враження від маршруту - може, комусь буде цікаво.
Добиралися з ІФ в Долину. Там вийшли за порадою на кільці, з якого починаєьтся дорога в бік Мислівки, проте краще, мабуть, було доїхати до вокзалу. Бо попри нас проїхав повнезний бус на Хуст (здається, зі Львова), в який залізти ми не змогли - а на вокзалі такий шанс би був. В результаті доїхали до Вигоди по 2 грн. з людини, а потім на таксі в Мислівку - за 4х - 70 грн.
В Мислівці були десь о 11:00. Неспішним темпом піднялись на Горган Іл. і спустилися до полонини Мшаної, де були близько десятої. Наступний день - перехід Мшана - Яйко-Іл. - пол. Солотвинка - Молода. Маршрут добре маркований, стежки чищені. Трохи дивне джерело з мутнлою водою знаходиться біля пол. Солотвинка, за вказівником (бл. 300 м). чи пив хтось ту воду сирою? Ми не ризикнули. Загалом воду, очевидно, треба набирати під Яйком з розрахунку на цілий день.
З Молодолї спустились приблизно до місця, яке на карті позначене як "Руїни притулку" десь о 23-й. Наступного ранку - Осмолодський автобус до ІФ. Виїхав Осмолоди о 10:30, ми ледве встигли, а нам на тому залежало.
Загальний підсумок - маршрут цікавий, людей небагато. Ми розрахували трохи замало часу - треба було або більше часу, або швидше йти. Окрема подяка "Карпатським стежкам"!