Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Колись хтось казав, що в російськомовній версії якась сітка не показується, а тілько в оригінальній англомовній. Через це користуюсь виключно англомовною. Але на 100% не впевнений, давно це вже було. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]додав(-ла)yarko200217:24:19 23/12/2011 Колись хтось казав, що в російськомовній версії якась сітка не показується, а тілько в оригінальній англомовній. Через це користуюсь виключно англомовною. Але на 100% не впевнений, давно це вже було.
[ Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua08:48:28 25/12/2011 Прохання і порада усім, шукаючим підтримку по софту, девайсам:
Давайте бідльше даних!
У вашому випадку незле б було вказати версію озіка, взнати - два рази клікнути http://s017.radikal.ru/i421/11 12/b9/d9a4190221a6.jpg
Скажемо у мене не сама нова 3.95.5к (а вже була "m" та є сама нова "n") і без проблем (див скрін) відображає на російськомовному інтерфейсі сітку.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua07:39:23 26/12/2011 Якщо поновляти від котроїсь давньої версії, що не підтримує формат OZFx3 і не має підтримки (можливості скачувати мапи) картосервісів Open Street Map , Google Maps..., то однозначно вартує.
також в n-ці додано підтримкку нових девайсів:
eTrex 10/20/30
Montana
Edge 200/500/800
Astro
Aera
[ Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)ivhayduk20:31:49 25/12/2011 У мене 3.95.4h і не відображає в рос. версії.
Дане повідомлення "Прохання і порада усім, шукаючим підтримку по софту, девайсам:
Давайте бідльше даних! " краще розмістити в коментарях заголовку даного розділу форуму
[ Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha21:49:55 28/03/2012 Добрый вечер.Прочитал весь этот пост,делал так как написано,а результата нет!!!Помогите с загрузкой карт формата kmz. У меня garmin oregon 450 версия прошивки 5.50, закидую карту в папку Garmin/CustomMaps/ в свойствах она есть, а прибор ее не отбражает.Перечитал кучу инфо,а результата нет!Несколько раз перепрошивал,тоже ничего не дало.
Может я где-то,что-то упускаю (может элементарное)?Заранее спасибо.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua23:48:14 28/03/2012 1.Чи задіяна опція для kmz мапи "Включено"?
2. Скільки на разі у вас загружено в навігатор KMZ мап?
3. Які саме мапи, конкретно. Яка сумарна кількість тайлів у всіх завантажених KMZ мап в ваш GPS? Якого розміру тайли? Які інші параметри , наприклад "DrawOrder" ? Дайте посилання на ваші KMZ_шки.
4. А може вони відображаються , просто як правило покриття KMZ мапи не таке уже і велике. А увімкнувши GPS десь на сході Ураїни, без навиків побачити KMZ якоїсь локальної частини карпат не так вже просто.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)pakha22:10:16 29/03/2012 1 Настройка-карта-Сведения о карте-пользовательские карты kmz-включить -это все сделал
2 одна вот эта http://travel.org.ua/redirect. php?t=5&url=http://unextup load.com/download/34313
3 Про тайлы не совсем понимаю."посилання на ваші KMZ_шки" во втором ответе.
4 ???
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua04:54:51 30/03/2012 2.Якесь криве посилання
3.kmz - це пакет\архів елементарних зображень (тайлів), кількість яких для Garmin маэ бути кінцевою ( загальне число на всі завантажені в gps-навігатор kmz-шки не більше 100)
також самий тайл повинен бути не більше 1 Mpix (наприклад 1024x1024). Якщо останнє на совісті автора мапи, то про загальне число тайлів в девайсів маєте піклуватись ви.
4. Може 4.??? в цьому то і проблема:)
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті). В) знаючи де ви проживаєте (квадрат по номенклатурі генштабу) скачайте свій квадрат в kmz-форматі http://mirgarmin.com.ua/conten t/793.html ;
С) закиньне той єдиний квадрат в KMZ в GPS , запустіть навігатор, виберіть в маню мапи показувати лише його , дайте oregon 450 "роздуплитись" і повідомте результат
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Відображення координатної сітки в Ozi ]відповів(-ла)Ed.ua17:30:20 30/03/2012 Варіант ІІ
А) зітріть з навігатора усі kmz -шки (в тому числі і з карточки памяті)
В) загрузіть свою улюблену мапу atlas-aiya-aipetri.kmz (тільки її і крім неї жодних KMZ)
С)звідси http://www.ex.ua/edit_storage/ 178601742657 візьміть файл НайдиМеня.gpx і закиньне з нього точку (там лише одна точка, можна OZI, можна MapSourge чи з якою іншою прогою користуватись)
D) увімкнувши показ atlas-aiya-aipetri.kmz, попробуйте відшукати в навігаторі ту єдину точку
E) зверніть увагу чи відображається растрор мапа, повідомте результат