стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Критерії? ] повідовив(-ла) Hindi.
Текст повідомлення: Особисто я знаю за що мене підтерли. Поперше я порушив одну з заповідей Шандора Лавея (В чюжій берлозі поважай норови Господаря). Подруге я розраховував на підтерання, але мене здивувало що офтопік і похитування трону і всталених стереотипів оцінюються однаково. На мою думку офтопікі підтерти можна а просто не дуже приємні коментарі треба або ігнорувати або коментувати, на таких засадах Сітка живе дуже давно.
Я поважаю вас (мешканців сайту) за те що ви робите, втім навчіться боротися з своїми комплексами (для Тасіка). Якщо можна в наступний раз коли будете мене підрізати - зашліть комент на мило тому кому він був адресований. Дякую
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Критерії? ]
  додав(-ла) Hindi. [guest] 19:24:58 12/05/2005
  Особисто я знаю за що мене підтерли. Поперше я порушив одну з заповідей Шандора Лавея (В чюжій берлозі поважай норови Господаря). Подруге я розраховував на підтерання, але мене здивувало що офтопік і похитування трону і всталених стереотипів оцінюються однаково. На мою думку офтопікі підтерти можна а просто не дуже приємні коментарі треба або ігнорувати або коментувати, на таких засадах Сітка живе дуже давно.
  Я поважаю вас (мешканців сайту) за те що ви робите, втім навчіться боротися з своїми комплексами (для Тасіка). Якщо можна в наступний раз коли будете мене підрізати - зашліть комент на мило тому кому він був адресований. Дякую
  • [ Re: Re: Критерії? ] відповів(-ла) Tasic 20:44:01 12/05/2005
   Друже Хінді!
   Невже ти думаєш, що пост витерто тільки тому, шо ти пишеш про "мудаків"? Тоді чому залишено ті, у яких йдеться про Владику гір та інших незнайомих мені людей? ;)
   Щодо моєї вразливої персони - мабуть, вона не така вже і вразлива :)
   Адресатові комента відправлю (він відключений, а не видалений). Зміст частини його справді образливий.
   Схоже, однією проблемою стало менше. Пропоную зареєструватися і бути людиною. Також дякую.

   P. S. складається враження, що Хінді є кілька. Тому реєстрація остаточно вирішить проблему ідентифікації
   • [ Re: Re: Re: Критерії? ] відповів(-ла) Hindi 10:16:52 13/05/2005
    Харасьо, харасьо... Я зрозумів, більшість представників ресурсу переконані християни - тобто свої конституційні права буду відстаювати деінде. А тут - Карпати, тишь да благодать ... і лише по святам трохи конструктивної критики :-)) (якщо вийде конструктивно)
    • [ Re: Re: Re: Re: Критерії? ] відповів(-ла) vassia 10:37:05 13/05/2005
     Дядьку !!!! Зареєструвався ???? От і добре. Перед тим як щось дописувати сюди (і взагалі) добре подумай, чи воно тут (і взагалі) комусь тре...а конституційні права твої будуть порушені тоді, коли комусь набридне твоє вимахування і самоствердження він (вони) подивляться..........який ти........провізор.
  • [ Re: Re: Критерії? ] відповів(-ла) Юрко 08:17:10 13/05/2005
   2 Хінді: фільтруй базар на майбутнє, і Лавей тут ні при чому. Сюди ходять культурні люди і твого хамства їм чути не хочеться. Для новачка тебе тут надто голосно чути. Що ще не ясно?
   • [ Re: Re: Re: Критерії? ] відповів(-ла) Hindi 10:22:10 13/05/2005
    "Базар фільтрувати" мене в школі не вчили. На рахунок култури і хамства - почитай будьласка сої коментарі в попередніх тредах. На рахунок "новачка" - це означає лише що слабо цути "старичків". І Шандор ту всеж при чому - Я порушив саме його зоповеді - не поважав господарів місця в яке прийшов. Втім не він один про це говорить ;-)


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::