стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: ПОГОДА НА САЙТІ ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: "існує непоганий український сервер погоди"... Існує, а от щодо того, що він непоганий - сумніваюся. На сьогодні для ЛЬВОВА там зараз світиться хмарно, можливі короткочасні дощі під вечір. Дивився зранку, в обід. Частина дня вже пройшла (ранок, день). На небі ні хмаринки. А прогноз до сих пір не поновлено. Так виглядає, що вони складають прогноз, а от апдейтувати його по мірі справдження не збираються. Я би зрозумів, якби то американці такий прогноз давали. Страхуються. Та й далеко вони від нас. А наші? Вони у вікно дивляться? Тож я би краще дивився на прогноз поляків для Західної України http://meteo.icm.edu.pl/ там також прогнози не дуже справджуються. Та й короткочасні вони, але зручніші.
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: ПОГОДА НА САЙТІ ]
  додав(-ла) C++ [registered] 14:58:50 06/06/2005
  "існує непоганий український сервер погоди"... Існує, а от щодо того, що він непоганий - сумніваюся. На сьогодні для ЛЬВОВА там зараз світиться хмарно, можливі короткочасні дощі під вечір. Дивився зранку, в обід. Частина дня вже пройшла (ранок, день). На небі ні хмаринки. А прогноз до сих пір не поновлено. Так виглядає, що вони складають прогноз, а от апдейтувати його по мірі справдження не збираються. Я би зрозумів, якби то американці такий прогноз давали. Страхуються. Та й далеко вони від нас. А наші? Вони у вікно дивляться? Тож я би краще дивився на прогноз поляків для Західної України http://meteo.icm.edu.pl/ там також прогнози не дуже справджуються. Та й короткочасні вони, але зручніші.
  • [ Re: Re: Re: ПОГОДА НА САЙТІ ] відповів(-ла) sanich 16:42:35 07/06/2005
   Повністю згодний! Я їм уже писав у службу підтримки пару тижнів назад, коли у нас у Вінниці цілий тиждень не було і хмаринки, а у них прогноз показував хмарну погоду (навіть поточну). Проект там непоганий, але не вистачає їм чи то рук чи то грошей, чи то ще чогось :) Я люблю там супутникові знімки дивитися.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::