стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Про KARPATY.COM.UA"   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Авторські права ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Чуєш, Назаре... Під кожною світлиною, зокрема, виводиться попередження: "При використанні... посилання обов’язкове". Це добре, але от візьме видавець (не вебмастер), далеко не такий скажімо порядний як Руслана з Зеликом, натягає знимок, надрукує фотокалендар, поставить мале-е-е-сеньке посилання в куточку і на Петрівку по 10 грициків викине... Пропоную доповнити: "Використання з метою отримання прибутку без письмового дозволу автора забороняється і переслідується згідно з чинним законодавством". Обґрунтую: побачив наприклад А. Коруд свою фотку в якомусь календарі, подає в суд... а видавець посилається на цей сайт і на своє мале-е-есеньке посилання. Тяганина забезпечена. А так всі будуть попереджені, і легше щось відшкодувати.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Авторські права ] додав(-ла) Юрко [registered] 17:36:42 07/04/2003
  Чуєш, Назаре... Під кожною світлиною, зокрема, виводиться попередження: "При використанні... посилання обов’язкове". Це добре, але от візьме видавець (не вебмастер), далеко не такий скажімо порядний як Руслана з Зеликом, натягає знимок, надрукує фотокалендар, поставить мале-е-е-сеньке посилання в куточку і на Петрівку по 10 грициків викине... Пропоную доповнити: "Використання з метою отримання прибутку без письмового дозволу автора забороняється і переслідується згідно з чинним законодавством". Обґрунтую: побачив наприклад А. Коруд свою фотку в якомусь календарі, подає в суд... а видавець посилається на цей сайт і на своє мале-е-есеньке посилання. Тяганина забезпечена. А так всі будуть попереджені, і легше щось відшкодувати.
  • [ Re: Авторські права ] відповів(-ла) vassia 17:59:55 07/04/2003
   А використання прізвіщ, без дозволу
   носія.....:-)....Якщо серйозно, то тут два варіанти, і юристи,...кгм...ЮРИСТИ,...мабу ть знають, що Якщо доведуть, що фотки стягнуті з сайту, тоді вступає "Закон про авторські і суміжні права", але довести це - сам розумієш неможливо, ...найголовніше, що треба довести, що фотки зроблені кимось- тобою наприклад, що також довести...:-(
   Вихід якщо фотка вартісна то реєструється авторство - у Львові наприклад "Черкашин і партнери."..хоча це також тяганина....і гроші-і-і !!!
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) Roman 08:30:14 08/04/2003
    Ойой...
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) Юрко 09:11:14 08/04/2003
    Я власне хотів уникати розмов про реєстрацію авторства (тяганина!). Хоча пасувало би, оскільки припускається, що видавець в першу чергу на цьому буде будувати своє контрзаперечення. А довести, що фотка моя - не становить великих проблем, якщо є негатив. І доказати, що ти її не вкрав чи підробив - не твоя турбота. Існує в нас така штука, як презумпція авторства. Тобто я пред’являю в суді плівку, а якщо видавець не докаже, що я її не вкрав чи підробив, то програє процес. Взагалі, альтернативою реєстрації авторства є ПУБЛІКАЦІЯ в ЗМІ із зазначенням імені автора, року і copyright. Однак, боюсь, електронні ЗМІ не можуть бути доказом публікації. І ще: процес складний і ДОВГОтривалий, і часто не вартує "тих свічок".
  • [ Re: Авторські права ] відповів(-ла) CEM 12:23:06 08/04/2003
   Почнемо з того, що з такого розміру файлів навіть календарика не надрукуєш
  • [ Re: Авторські права ] відповів(-ла) gamalij 12:34:42 08/04/2003
   Подивився я би на той календар з пікчи 100 дпі 400х500 пікселів. Вірніше і дивитися на таке не став, бо якщо друкувати то з роздільною здатністю 300дпі, то вийде тхумбнейлик 3х4 см. Так що потенційні видавці - вперед.
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) Юрко 13:17:48 08/04/2003
    Панове, мова йшла про правовий аспект проблеми, а не технічний. Позитивний прецедент існує, і до того ж хто подбає за наші права, як не ми самі? Стосовно розміру - існують же ж кишенькові календарики ;) Крім того, дискусія стосувалася не тільки фотографічних матеріалів, але й текстових (якщо немає, то будуть, наша задача бути готовими до цього)
    • [ Re: Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) vassia 13:36:04 08/04/2003
     На цьому і порішимо. Поки плівка в тебе, ніхто крім тебе якісних фоток не зробить, а реєстрція сенсовна тоді, коли та переконаний, що на всесвітній фотохудожній виставці твоя фотка займе принаймі 50 - те місце.
    • [ Re: Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) CEM 13:57:50 08/04/2003
     Закінчимо тим, що мати вичерпну консультацію юристів на цю тему було би вельми корисно.
    • [ Re: Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) gamalij 18:09:13 08/04/2003
     Приєднуюсь до СЕМа в бажанні мати вичерпну консультацію.
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) Sanator 11:26:13 13/04/2003
    Все таки залишається єдиний варіант, як на мою думку, - розмір зоображення непридатний для поліграфії. У крайному необхідно б було додавати розмір файлу який існує у автора. Тут не слід забувати що підпирають цифрові технології де поняття "плівка" відсутнє. Для кожного хто пробував "Фотокомору" :-) відомо, що будь-яку світлину можна так змінити, що жоден автор сам її не впізнає, не те що щось і комусь докаже. Думаю що не варто над тим питанням мучитися. Перемикайте свій тумблер на мій принцип, вказаний у моїй реєстрації. Так буде легше пережити втрату авторства ... :-)
  • [ Re: Авторські права ] відповів(-ла) asd008848 15:51:03 09/04/2003
   флэйм
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) webmaster 09:37:32 10/04/2003
    а як на мене, цікава тема.
    принаймі для загального розвитку толкову консультацію я би послухав/почитав.
   • [ Re: Re: Авторські права ] відповів(-ла) Юрко 12:27:48 10/04/2003
    Ну то що, запросимо Черкашина до дискусії? Вступний внесок символічний - по півсотні баксюків з кожного бажаючого тут толкової інфи носа. А решта послухає чи як розуміти ваші репліки, панове?


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::