Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Космознімок Львова ] повідовив(-ла) --- Текст повідомлення: Якщо мова йде про генштабівські карти 1:100000 ("кілометрівки"), то це дійсно добрі карти. Якщо про магазинно-топографічні, то вони мені не подобаються. Як можна гарно "читати" рельєф по блідо-сірих горизонталях нанесених крапками ? Без півгоризонталей, з дуже обмеженою кількістю позначок абсолютних висот ? Візьміть лист магазинної карти Надвірна-Рахів. Гляньте на Чорногору. Шо вона собою представляє? Тому то і туристи користуються картою "Стежками Чорногори" масштабу 1:50000. (Як на мене ідеальний масштаб для туристів, 1:25000 не вже би не підійшов, замала територія охоплюється). Тепер попробуйте знайти на цій кілометрівці оз. Марічейка. Його там нема, а на генштабівській є. І так з багатьма географічними об’єктами. Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: Re: Re: Re: Re: Космознімок Львова ]додав(-ла)bjoern12:14:08 22/06/2006 Якщо мова йде про генштабівські карти 1:100000 ("кілометрівки"), то це дійсно добрі карти. Якщо про магазинно-топографічні, то вони мені не подобаються. Як можна гарно "читати" рельєф по блідо-сірих горизонталях нанесених крапками ? Без півгоризонталей, з дуже обмеженою кількістю позначок абсолютних висот ? Візьміть лист магазинної карти Надвірна-Рахів. Гляньте на Чорногору. Шо вона собою представляє? Тому то і туристи користуються картою "Стежками Чорногори" масштабу 1:50000. (Як на мене ідеальний масштаб для туристів, 1:25000 не вже би не підійшов, замала територія охоплюється). Тепер попробуйте знайти на цій кілометрівці оз. Марічейка. Його там нема, а на генштабівській є. І так з багатьма географічними об’єктами.