Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах,
які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення
про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення:
невідповідні тематиці форуму чи сайту,
рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику,
будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
нові повідомлення: - свіжіші за дві доби; - одну добу; - 6 годин
- старе повідомлення.
[ Re: Re: GPS карти карпат ] повідовив(-ла) - Текст повідомлення: Встановив цю карту, дуже цікавий та корисний матеріал! Велика подяка розробникам!
Але є така трабла - в Мапсорсі TYP відображаються нормально - ялиночки, залізничні колії... все гарно. А в навігаторі (Garmin GPSMap 60CSx) TYP чогось не відображаються. Сам прилад TYP підтримує, на інших картах працює.
Підскажідь хто знає як це налагодити.
Дякую! Все спілкування на дану тему
<<< до початку теми <<< [ Re: Re: GPS карти карпат ]додав(-ла)PetrovichSM10:06:42 15/10/2008 Встановив цю карту, дуже цікавий та корисний матеріал! Велика подяка розробникам!
Але є така трабла - в Мапсорсі TYP відображаються нормально - ялиночки, залізничні колії... все гарно. А в навігаторі (Garmin GPSMap 60CSx) TYP чогось не відображаються. Сам прилад TYP підтримує, на інших картах працює.
Підскажідь хто знає як це налагодити.
Дякую!