стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: ] повідовив(-ла)
Текст повідомлення: Зїжджав, вітер в вухах свистів... :-)) Нас було троє я, Сашко Вацеба і Валік з Ворохти. Рятувальники нас матюкали, не пускали... але ми пішли. Вітер був "Бєшений" збивав з ніг, передали штормове попередження. Температура була - 25 - принаймні так рятувальники казали. Підїхали до Заросляку о 12:00. Львівська група, яку супроводжували КРС вже спустиляся. До речі там був Івалькевич і половина кавказької братії :-)) До Говерляни ми йшли по їхнім слідам. Далі вдягли лижні боти, стежку змело, Говерла вся в хмарах, видимість 10-15 метрів, здуває конкретно, вітер на вершині нагадував хвилю на морі, так шпарив через вершину. піднялися десь о 15:00 Зустріли якусь групу, що валила на Кузьменщик. Не говорили, це було фізично неможливо, вітер усе глушив. Ну шо далі, сфоткалися з прапором стали на лижі і в"йо вниз. У мене був зазор між рукавицею і курткою, відморозив частину шкіри. Лишився темний слід. Маска на мені задерев"яніла, так шо спускався я в "Шлемі" :-)) Спуск дійсно кайфовий, особливо з Малої говерли, вітер трохи вчух. Класно проглядалися Хомяк, Синяк, Добошанка. Правда був момент, коли рук ззагалі не відчував, грів на тому во місці :-)) Спускалися на лещатах до самого Заросляка, петляючи між соснами. Далі в машину трохи відігрілися, але за 6 км. до Ворохти пальне скінчилося, добре що рятувальники на буксир взали.
Ось такі пригоди :-))
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: ]
    додав(-ла) vasyl' [registered] 18:00:56 03/02/2004
    Зїжджав, вітер в вухах свистів... :-)) Нас було троє я, Сашко Вацеба і Валік з Ворохти. Рятувальники нас матюкали, не пускали... але ми пішли. Вітер був "Бєшений" збивав з ніг, передали штормове попередження. Температура була - 25 - принаймні так рятувальники казали. Підїхали до Заросляку о 12:00. Львівська група, яку супроводжували КРС вже спустиляся. До речі там був Івалькевич і половина кавказької братії :-)) До Говерляни ми йшли по їхнім слідам. Далі вдягли лижні боти, стежку змело, Говерла вся в хмарах, видимість 10-15 метрів, здуває конкретно, вітер на вершині нагадував хвилю на морі, так шпарив через вершину. піднялися десь о 15:00 Зустріли якусь групу, що валила на Кузьменщик. Не говорили, це було фізично неможливо, вітер усе глушив. Ну шо далі, сфоткалися з прапором стали на лижі і в"йо вниз. У мене був зазор між рукавицею і курткою, відморозив частину шкіри. Лишився темний слід. Маска на мені задерев"яніла, так шо спускався я в "Шлемі" :-)) Спуск дійсно кайфовий, особливо з Малої говерли, вітер трохи вчух. Класно проглядалися Хомяк, Синяк, Добошанка. Правда був момент, коли рук ззагалі не відчував, грів на тому во місці :-)) Спускалися на лещатах до самого Заросляка, петляючи між соснами. Далі в машину трохи відігрілися, але за 6 км. до Ворохти пальне скінчилося, добре що рятувальники на буксир взали.
    Ось такі пригоди :-))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::