стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] повідовив(-ла) babkin
Текст повідомлення: Найближчим часом у Карпатах розпочинаються масштабні зйомки нового кліпу Руслани. Потрібні наводки на найвидовищніші місця, вершини, панорами, краєвиди, колоритні гуцульські типажі. Не мені вам розповідати про красу та велич Карпат, так от є можливість це черговий раз гарно і дорого (якісно) показати світові. Гіди, знавці та просто любителі, що можуть показати щось ще окрім Говерли та скель Довбуша, або специ-практики по гуцульській культурі залиште будь-ласка тут контакти. Робота буде цікавою!
П.С. Доречі, Руслана виїзжала на розвідку і також дещо назнімала, не кажучи вже про фотки з попереднього кліпу. Готові показати.
Все спілкування на дану тему
 1. [ Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] додав(-ла) babkin [guest] 11:02:13 23/10/2002
  Найближчим часом у Карпатах розпочинаються масштабні зйомки нового кліпу Руслани. Потрібні наводки на найвидовищніші місця, вершини, панорами, краєвиди, колоритні гуцульські типажі. Не мені вам розповідати про красу та велич Карпат, так от є можливість це черговий раз гарно і дорого (якісно) показати світові. Гіди, знавці та просто любителі, що можуть показати щось ще окрім Говерли та скель Довбуша, або специ-практики по гуцульській культурі залиште будь-ласка тут контакти. Робота буде цікавою!
  П.С. Доречі, Руслана виїзжала на розвідку і також дещо назнімала, не кажучи вже про фотки з попереднього кліпу. Готові показати.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) webmaster 11:03:30 23/10/2002
   А може не треба спамити всі форуми, громадянине Бабкін ? ....
   Тепер до справи: цікаво би було подивитися на ті фото :)
   Можете прислати мені ?
   І ще от цікаво мені, чи будуть у майбутньому кліпі кадри а-ля "Руслана з модним ноутбуком біля ше моднішого хаммера в річці" ? :)) То був просто шедевральний момент!!
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 11:32:06 23/10/2002
    Фотки пришлю. А what’s up з копіюванням в інші форуми?! Мені просто дуже терміново потрібні саме такі люди, які сидять на вашому сайті і на мій погляд це не чистий спам, а ще й на секундочку цікаве (і доречі оплачуване) заняття для когось з них.
    Стосовно сценарію, то відчувається "легка" іронія у Вашому повідомленні:) Ну нічо. Я якось переживу. Сценарій і зйомки робили наші донецькі, київські і московські друзі, які в Карпатах ніц не петрають (але зробили все рівно дуже гарно). Тому може хоч цього разу знайдуться наші (якщо звичайно громадянин Вебмастер не буде проти:)
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 13:11:54 23/10/2002
    ЕХ бАБКІН, бАБКІН, розшугав в форумі весь нарід, на робив хвиль- Київ тебе зіпсув зовсім......а щодо людей- знавців Карпат, зайди в рубрику "клуб" там самі знавці, от з ними і домовляйся.
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 13:28:49 23/10/2002
     TO VASSIA: Привіт, Юра! Це ж треба де зустрілись! А що ти наїзжаєш? Нормально все - в робочому режимі. Тематика ж співпадає.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) webmaster 11:34:24 23/10/2002
   Ше раз пояснювати не буду, чого я був проти одного і того самого в трьох форумах - я дав відповідь у загальному форумі, там де Ви написали свою гнівну репліку щодо сектанства :))). Прошу читати там.
   Якість зйомок кліпу не викликає ніяких сумнівів... А от від деяких моментів я (і не тільки) просто випав... :) Тут не треба петрати в Карпатах, щоб розуміти, що той момент просто випадає на загальному фоні кліпу.
   Наскільки я зрозумів, новий імідж Руслани змістився зі "співачки весни" (чи як воно там було, сорі, забув) в сторону гуцульського етносу. І цей хаммер з ноутбуком дуже модно чергується з супероригінальною бабусею-гуцулкою з люлькою в зубах, та іншими класними моментами а-ля краєвидів і т.п. :)
   То ж не зйомки чергового "Індіани"... як ви думаєте? Невже в Карпатах нема що показати?
   В загальному кліп мав всі показники доброго, але мене особисто цей момент спочатку дуже насмішив, а потім розстроїв...
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) babkin [guest] 12:43:57 23/10/2002
    TO WEBMASTER:
    Назаре, серйозно, просили мамо, просили тато, просила Руслана та й я прошу - перенесіть тему ще хоча би в загальний, або в фото. Ну такий вже я невіруючий, що не уявляю, як всі відвідувачі лазять по всіх форумах і особливо залазять в приватні оголошення:) Цільова аудиторія послання сидить або в фото, або в загальному. Дякую заздалегідь.
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) sirko [guest] 23:30:10 03/12/2002
    Руслана, і все , шо з нею пов"язано - суцільне жмотство.Ніколи не заплатить (якшо платить , то не все). З нею вже ніхто справи не хоче мати , особливо ті , що ближче знають її структуру.А хвамілійо Бабкін... воно , тіпа , не від дєнєг , а ,тіпа , навпаки.
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) Vasyl’ [guest] 13:42:38 23/10/2002
   Мужик! Ти поясни конкретніше - шо ти хочеш. Якщо хочеш дати людям заробити - це одне. Якщо тобі треба інформація - це інше.
   Далі, шо саме тобі треба? Фотки? Галочка на карті? Ну короче з твого послання ні фіга не зрозуміло. А от з логіну видно шо "бабками" пахне. :+).
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) Коля 15:42:19 23/10/2002
   От і поговорили... :) Читав-читав, думав що хоч хтось нарешті йому щось порадить. Дочитав докінця і нічого не побачив. Навіть смішно стало. Усі його позаганяли, понагружали, а він лише відбивався. Як у чаті якомусь. Своїх коментарів втикати не буду щодо читабельності абсолютно усіх форумів. Скажу лише одне, що Сван все тут кльово продумав з інформацією щодо появи нових повідомлень у форумі.
   А стосовно місця зйомок, то хіба ж мало мальовничих місць у наших горах? Особливо гарно виглядало би то все взимку!!! А чого б не на Свидовці чи Мармарошах?
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 17:09:58 23/10/2002
    Мармароси важко доступні, і наскільки я знаю там нема інфраструктури населені пункти, звязок ...А знімальна група 30-40 чол. та ще й техніка, Свидовець в цьому плані доступніший, хоча дорога на Драгобрат, яка, до речі позначена,як автомобільна, так от дорозі прийшов повний Свидовець, ...а виходячи з сценарію там ще має бути щось стрімке в похмуре типу Стою...
   • [ Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) yhirnyak 11:57:08 24/10/2002
    покажіть людям щось цикотне - Синяк чи особливо Добошанку. Коли "чайники" дивляться на фотографії звідти, то більшість не відразу вірить, що це в Україні.

    А ще - доволі цікавим може бути закинути Руслану на каменюку на г.Смотрич (Чорногора). І бекграунд буде там непоганий, вкл. з обсерваторією, чи рівниною на Схід. І від села недалеко.

    Тільки прохання - не крайте серце хаммерами чи ноутбуками чи т.д.!!! Як то кажуть, "чувствуется рука Москвы". Після перегляду попереднього кліпу хочеться ввести цензуру - в дещо врізаному варіанті кліп справив би просто неповторне враження. Як от сама пісня.

    А цікавлять лише Карпати? ДУЖЕ гарні кадри можна отримати на Дністрі, що тече відповідно через Дністровський каньйон.
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 12:34:12 24/10/2002
     .....кислотно-цикотне????....: -), хороша тема, з приводу Смотрича, може маєш якісь фотки, або знаєш де вони є...(ти маєш на увазі бекграунд на "слона"?).... що до кліпа в обрізаному варіанті він був би актуальний длч рафінованих поціновувачів Карпат, але ж ще існує піпл.....крім того естетика кліпа передбачає контраст між "хай тек" і натуралістичною автентикою Карпат...про Дністер також цікаво, може ж фотки
    • [ Re: Re: Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vasyl' 13:03:12 24/10/2002
     Біля Смотрича - було би класно. Там ще є український "стоунхендж" - Вухатий камінь. Це справжній стьоб!
  • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vasyl 15:58:04 24/10/2002
   Згоден, що район Чорногори (Смотрич -піп Іван) є дуже привабливий для цих цілей, але Білого Слона вже почали розмальовувати спреями любителі настінних написів і боюсь, що це тільки початок.Скоро повернемось до наскельних написів.Я не маю мейла Бабкіна, але якщо він вибере цей район можу допомогти в знайомстві з людиною, яка знає ці місця краще від будь-кого.
   Далі, чи не може це бути Манявський скит чи район Синевірського озера?
   • [ Re: Зйомки кліпу. Знавці wanted!!! ] відповів(-ла) vassia 17:25:58 24/10/2002
    TO Vasyl
    Можеш кидати мені на мило, це в принципі одна структура. З приводу Слона - шкода, я так думаю, що скоро в любителів Карпат крім прорізання стежок в жерепі зявиться ще одна почесна справа- стирання написів..а якщо для зйомок буде обрано цей район, обовязково звернусь до тебе. А район Манява, Шипот......, і ще кілька і мені добре знайомі, так що нема потреби когось напружувати. Цікавість є до Горган, Марамосів, і ще чогось ексклюзивного і нерозкрученого


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::