стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: SLV варіант не зовсім класичний тому що для такого переходу потрібно мати дуже гарну фізичну форму. Перша складність це ночівля на ПІЧ... Захід і схід сонця це чудово коли хороша погода, в інакшому випадку там не переливки. Пройти за 8-м годин весь хребет можна але якщо не зупинятися, не фотографуватися, і взагалі не піднімати голови і траверсувати всі попутні вершини, всеж люди йдуть відпочити а не здавати на категорію. і останній підйом на Петрос. Зі сторони Говерли цей підйом дуже крутий і затяжний, а після одноденного переходу по хребту і ранкового підйому на Говерлу людина без дуже хорошої фізичної підготовки в таку спеку там коні двине. Тому такий маршрут тільки для людей які з гір взагілі не вилазять :)
Все спілкування на дану тему
 1. <<< до початку теми <<<
  [ Re: Re: Re: Re: Чорногірський хребет ]
  додав(-ла) Kosta 10:38:16 05/07/2012
  SLV варіант не зовсім класичний тому що для такого переходу потрібно мати дуже гарну фізичну форму. Перша складність це ночівля на ПІЧ... Захід і схід сонця це чудово коли хороша погода, в інакшому випадку там не переливки. Пройти за 8-м годин весь хребет можна але якщо не зупинятися, не фотографуватися, і взагалі не піднімати голови і траверсувати всі попутні вершини, всеж люди йдуть відпочити а не здавати на категорію. і останній підйом на Петрос. Зі сторони Говерли цей підйом дуже крутий і затяжний, а після одноденного переходу по хребту і ранкового підйому на Говерлу людина без дуже хорошої фізичної підготовки в таку спеку там коні двине. Тому такий маршрут тільки для людей які з гір взагілі не вилазять :)
  • [ Re: Re: Re: Re: Re: Чорногірський хребет ] відповів(-ла) SLV 14:40:50 05/07/2012
   Та це ж ходових годин. А якщо вийти о восьмій ранку, то до 21 вечора буде 13 годин - 5 годин на фото і відпочинок. Перехід через перемичку не важкий - тіньок, вода і плавний спуск. Ну на Петрос - то таки важкенько, але за півтори години цілком спокійно можна піднятись. З броцаком в 15 кг.
   А так ходимо спокійно, не бігаємо. Про категорії тільки чув і бачив глобусятників, які йдуть те саме, з лєгкоходством і без хорошої дози перед сном )))
   Хоча в цьому році було 14 виїздів в гори. Тож форму підтримую )))


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук 
 ::: головна сторінка ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::