стрибнути на головну сторінку  
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::
Українські Карпати
РЕГІОН 
ТОПОГРАФІЯ 
ГІДРОГРАФІЯ 
КЛІМАТ 
ФЛОРА 
ФАУНА 
ОХОРОНА ПРИРОДИ 
ПРО КРАЙ 
Карпати туристські
МАТЕРІАЛИ 
ТРАНСПОРТ 
КАРТИ 
СПОРЯДЖЕННЯ 
МАРШРУТИ 
РЕПОРТАЖІ 
ВИПАДКИ 
ВІДПОЧИНОК 
ПОГОДА 
РІЗНЕ 
Друзі та партнери


   ::: ГОЛОВНА /
 
>>> ФОРУМИ > "Приватні оголошення, пиво і т.п."   
 
Увага! Старайтеся розміщувати свої повідомлення у форумах, які співпадають за тематикою (не розміщайте, наприклад, оголошення про купівлю-продаж у загальному форумі). Повідомлення: невідповідні тематиці форуму чи сайту, рекламно/комерційні, образливого змісту, які містять ненормативну лексику, будуть витиратися адміністратором без обговорення.
Умовні позначення:
     нові повідомлення:  - свіжіші за дві доби;  - одну добу;  - 6 годин
      - старе повідомлення.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в

[ Re: Re: Re: Потрібні фото вузькоколійки ] повідовив(-ла) -
Текст повідомлення: Була у нас в 1997-му така собі подорож вузькоколійками, коли про "карпатський трамвай" годі було й мріяти. Дісталися до Вигоди. Відти потягом до Правича. Перейшли попід Яйком на Дальню Мшану, доїхали дрезиною до Осмолоди. Злапали потяг до Дарова, а відти нас підкинули дрезиною до Кепути. Перейшли через гол.вододіл на Бертянку, і вже закарпатськими коліями дісталися Усть-Чорної. Можна було їхати і до самої Тересви, але ще мали план прогулятися Свидовцем. То нас ще й на Свидовець ЗІЛом закинули. Шкода потяги майже не фоткали - тоді на це дивилися не як на екзотику, а як на звичайний транспорт.
Все спілкування на дану тему
  1. <<< до початку теми <<<
    [ Re: Re: Re: Потрібні фото вузькоколійки ]
    додав(-ла) german [registered] 20:01:33 22/12/2009
    Була у нас в 1997-му така собі подорож вузькоколійками, коли про "карпатський трамвай" годі було й мріяти. Дісталися до Вигоди. Відти потягом до Правича. Перейшли попід Яйком на Дальню Мшану, доїхали дрезиною до Осмолоди. Злапали потяг до Дарова, а відти нас підкинули дрезиною до Кепути. Перейшли через гол.вододіл на Бертянку, і вже закарпатськими коліями дісталися Усть-Чорної. Можна було їхати і до самої Тересви, але ще мали план прогулятися Свидовцем. То нас ще й на Свидовець ЗІЛом закинули. Шкода потяги майже не фоткали - тоді на це дивилися не як на екзотику, а як на звичайний транспорт.


до початку форуму ::: список форумів :::
перейти в


 


Пошук

Вебкамера
Верховина


 
 ::: головна сторінка ::: про сайт ::: форуми ::: мапа сайту ::: статистика ::: відпочинок :::